AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Małe piersi

Rozmiar piersi to częsty problem estetyczny wielu Pań. I choć najczęstszym problemem są zbyt małe piersi, to oczywiście zdarzają się również Pacjentki, które chcą zmniejszyć biust lub skorygować asymetrię piersi.

Zanim Pacjentka zdecyduje się na zabieg powiększania zbyt małych piersi zawsze przeprowadzamy w naszej klinice gruntowną konsultację medyczną, która obejmuje nie tylko kwalifikację do zabiegu ale też dotyczy omówienia faktycznej potrzeby Pacjentki. Małe piersi to pojęcie bardzo subiektywne i bardzo często zdarza się, że problem nie leży w rozmiarze a jedynie w postrzeganiu samej siebie i/lub braku akceptacji.

Jednak jeśli Pacjentka zdecyduje się na zabieg powiększania małych piersi, w Klinice Miracki rekomendujemy wykorzystanie metod bardziej naturalnych i mniej inwazyjnych niż klasyczna implantacja małych piersi.Choć klasyczne rozwiązania oferowane przez chirurgię plastyczną w zakresie powiększania małych piersi wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, nasi chirurdzy plastycy zwracają uwagę również na alternatywne metody naturalnego powiększania biustu z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów powiększania zbyt małych piersi.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki