Skip to main content

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu urządzeniem Onda

Onda to nowatorskie urządzenie marki Deka, dzięki któremu redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu staje się zabiegiem prostym, jak nigdy wcześniej. Klinika Miracki może pochwalić się zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, a jednym z nich jest właśnie urządzenie Onda, które zdobyło nagrodę ,,Innowacje LNE” przyznaną przez magazyn LNE w 2018 roku. Obecnie nowy sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową dostępny jest w naszej Klinice i pozwala na modelowanie sylwetki nieinwazyjnie, szybko i komfortowo dla Pacjenta.

Nieustannie doskonalimy wykorzystywane przez nas metody i wprowadzamy najlepsze rozwiązania umożliwiające zwiększenie skuteczności zabiegów. Onda firmy Deka umożliwia jednoczesne wyszczuplenie ciała, redukcję cellulitu i ujędrnie skóry zwiększając jej sprężystość, również gdy przyczyną jest niedobór kolagenu spowodowany upływem lat. Urządzenie Onda działa przez wykorzystanie mikrofal Coolwaves™, które oddziałują na redukcję tkanki tłuszczowej i przyczyniają się do naturalnej redukcji cellulitu. Unikalny następca dotychczas stosowanych fal RF zapewnia wybiórcze docieranie do komórek tłuszczowych. Przy pomocy Onda Deka możemy wymodelować sylwetkę w dowolnej partii ciała, zredukować nawet zaawansowany cellulit oraz ujędrnić i wygładzić skórę na brzuchu, udach, czy plecach, a wszystko dzięki możliwości wykorzystania dwóch rodzajów głowic dostosowanych do nieinwazyjnej penetracji skóry na odpowiedniej głębokości.

Zabiegi Onda pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa a wbudowany system chłodzący minimalizuje dolegliwości bólowe. Wykorzystanie głowicy przeznaczonej do płytszej warstwy skóry może powodować redukcję nawet uporczywego cellulitu oraz kompleksowe ujędrnienie skóry. Urządzenie Onda wykorzystuje unikalne fale działające ze zwiększoną siłą w stosunku do głębokiej warstwy skóry właściwej i tkanki podskórnej. Aż 80 % emitowanych fal Coolwaves™ trafia prosto w komórki tłuszczu, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem. Fale o precyzyjnie dobranej częstotliwości odznaczają się wysokim powinowactwem do komórek tłuszczowych, których najwięcej jest w tkance podskórnej. Onda trafia, więc w epicentrum problemu.

Urządzenie Onda likwiduje tłuszcz nawet na dużych powierzchniach, co umożliwia modelowanie pośladków, brzucha oraz pleców, ale obejmuje także mniejsze obszary jak kolana, czy ramiona. Odbywa się to bez ryzyka przegrzania tkanek, a w konsekwencji bez podrażnień skóry. 

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na lato!

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry

Przy zakupie dowolnego zabiegu pojedynczego lub w pakiecie w obszarach ciała: Onda, Onda Pro, Accent Prime (RF + Ultradźwięki) zabieg Endermologii LPG Alliance GRATIS

Oferta obowiązuje do 31.07.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Nowość! Hydrafacial Holistic Treatment

Wszystkie procedury Hydrafacial wzbogacone dodatkowo o terapię światłem LED oraz drenaż limfatyczny. Dzięki nim Twoja skóra zyska lepszy wygląd, złagodzone zostaną zaczerwienienia, a także uzyskasz efekt liftingu i redukcji obrzęków. Zabieg Gwiazd, szczególnie polecany jako przygotowanie do Laseroterapii. Dostępne w naszych wybranych Placówkach: Warszawa Wilanowska, Królewska oraz w Łodzi. Zapraszamy!

Onda Deka – NOWOŚĆ! Cennik

Onda Deka Nowość! – cennik(redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkiej skóry – najnowsze głowice)
Obszar zabiegu   1 zabieg Pakiet 4 zabiegi
Podbródek – NOWOŚĆ!   700 zł 1000 zł 2 500 zł 4 000 zł
Brzuch Przy zakupie dowolnego zabiegu Onda – zabieg Endermologii LPG Alliance GRATIS 1 180 zł  1 600 zł 4 000 zł  6 400 zł
Boki 1 180 zł  1 600 zł 4 000 zł  6 400 zł
Uda przód lub tył 1 500 zł  2 000 zł 5 000 zł  8 000 zł
Uda wewnętrzna strona 1 180 zł  1 600 zł 4 000 zł  6 400 zł
Pośladki 1 180 zł  1 600 zł 4 000 zł  6 400 zł
Ramiona 1 180 zł  1 400 zł 4 000 zł  5 600 zł
Obszar nad kolanami 1 080 zł  1 400 zł 3 500 zł  5 600 zł
Plecy 1 080 zł  1 600 zł 4 000 zł  6 400 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
   • Brzuch
   • Uda
   • Pośladki
   • Obszar nad kolanami
   • Ramiona
   • Plecy
   • Podbródek

   Mocne strony zabiegu

   • Szybkie efekty zabiegowe.
   • Stałe rezultaty.
   • Możliwość redukcji nawet zaawansowanego cellulitu.
   • Naturalne działanie zwiększające produkcję kolagenu.
   • Naturalne efekty.
   • Zabieg nieinwazyjny.
   • Brak ingerencji w otaczające tkanki.
   • Zminimalizowanie czasu zabiegu.
   • Zminimalizowany poziom doznań bólowych.
   • Brak okresu rekonwalescencji.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest komfortowy dla Pacjenta – nie wymaga ingerencji w tkanki, a mikrofale przenikają transdermalnie, czyli przez skórę, bez konieczności jakiegokolwiek cięcia.  

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Bezpośrednio po zabiegu możliwe są wrażenie pogorszenia samopoczucia oraz uczucie osłabienia, które mogą utrzymywać się do 48 godzin po zabiegu. Zabieg nie wymaga jednak szczególnej rekonwalescencji, a po sesji Pacjent może szybko wrócić do codziennej aktywności.

   Zasada Działania

   Wysoki komfort zabiegu usuwania cellulitu

   Unikalny system chłodzący wbudowany w urządzenie Onda minimalizuje dolegliwości bólowe.

   Bezpieczeństwo zabiegu

   Urządzenie Onda pozwala na bezpieczne przeprowadzenie sesji minimalizując ryzyko przegrzania tkanek – Wykwalifikowany Kosmetolog przeprowadza zabieg Onda z zachowaniem standardów jakości, a monitor urządzenia wspomaga kontrolę w trakcie sesji. Jedynie 20% siły pola elektromagnetycznego dociera do naskórka, co redukuje możliwość pojawienia się podrażnień do minimum.

   Wielozadaniowe urządzenie – kompleksowa redukcja tkanki tłuszczowej

   Możliwość wykonania trzech zabiegów przy pomocy jednego urządzenia. – Onda firmy Deka pozwala na dostosowanie parametrów zarówno do redukcji głębokich warstw tkanki tłuszczowej, jak również cellulitu zgromadzonego tuż pod skórą, czy ujędrnienia skóry na wszystkich jej warstwach.

   Profesjonalne modelowanie sylwetki i redukcja cellulitu

   Redukcja tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki – komórki tłuszczowe obumierają i są usuwane przez organizm w wyniku procesów metabolicznych. Efektem jest smukła sylwetka bez cellulitu, wymodelowana w pożądany sposób.

   Wysoka precyzja i nieinwazyjność

   Urządzenie Onda pozwala na przeprowadzenie zabiegu bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Precyzyjność zabiegu i transdermalne działanie jest nieinwazyjne, proste i bezpieczne.

   Wskazania

   • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, plecach, czy innej części ciała.
   • ,,Boczki” i ,,oponka na brzuchu”.
   • Nadmierna wiotkość skóry i utrata jędrności pod wpływem wieku.
   • Obwisła skóra po ciąży lub odchudzaniu.
   • Spadek poziomu kolagenu.
   • Cellulit w każdym stadium zaawansowania.

   Przeciwwskazania

   • Cukrzyca,
   • Choroby serca,
   • Choroby neurologiczne,
   • Infekcje i stany zapalne skóry,
   • Ciąża i okres karmienia piersią,
   • Zaburzenia układu krwionośnego,
   • Inne ciężkie dolegliwości, np. nowotwory.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszej wizyty kosmetolog zapozna się z problemem Pacjenta oraz przedstawi możliwe sposoby terapii. Ustalone zostaną wszelkie szczegóły zabiegu, a Pacjent zostanie poinformowany o dalszym postępowaniu. Kosmetolog oceni także grubość tkanki tłuszczowej, co pozwoli na dostosowanie parametrów urządzenia Onda.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg polega na przyłożeniu głowicy urządzenia Onda do wybranych partii ciała posmarowanych wcześniej specjalnym preparatem. Kosmetolog prowadzi głowicę po wybranych obszarach. Emisja mikrofal rozpoczyna niszczenie komórek tłuszczowych oraz inicjuje wytwarzanie kolagenu i regenerację skóry.

   Konsultacja kończąca

   W zależności od obszaru zabiegowego i stopnia zaawansowania problemu można wykonać jedną, bądź kilka sesji zabiegowych.

   Jak się przygotować?

   Na pierwszej wizycie należy poinformować kosmetologa o wszelkich chorobach oraz przyjmowanych lekach. Pacjent zostaje dokładnie poinformowany o postępowaniu zarówno przed, jak i po zabiegu.

   Częste pytania

   Kiedy pojawiają się efekty po zabiegu Onda?

   Zwykle widoczna poprawa kondycji skóry oraz redukcja tkanki tłuszczowej następuje już po pierwszej sesji, a finalne rezultaty następują po 1-3 miesiącach. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów zaleca się powtórzenie zabiegu w 4-6 seriach w odstępach 2-3 tygodniowych, co zależy od grubości nagromadzonego tłuszczu, stopnia zaawansowania cellulitu, czy ogólnego stanu skóry.

   Komentarz eksperta

   Zabieg urządzeniem Onda firmy Deka zdecydowanie zalicza się do innowacyjnych rozwiązań medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Onda sprawia, że redukcja tkanki tłuszczowej przebiega w zadziwiająco prosty i szybki sposób, na dodatek bez konieczności przeprowadzania zabiegu chirurgicznego. Zasięg mikrofal Coolwaves™ pozwala na precyzyjną penetrację tkanek. Dzięki temu urządzeniu możemy skupić działanie fal w miejscu, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Onda dociera do głębokich warstw tkanki tłuszczowej i rozbija komórki tłuszczowe, które wchłaniają się stopniowo w wyniku naturalnego metabolizmu.

   Możliwość dotarcia aż 80% mikrofal Onda do tkanki podskórnej powoduje intensywną redukcję komórek tłuszczowych. Przy użyciu Onda Deka możemy wysmuklić i wymodelować sylwetkę, ponieważ działamy jedynie na wybranych partiach ciała, bez naruszania innych fragmentów. Skóra zostaje pobudzona do naturalnej regeneracji i następuje wzrost stężenia kolagenu. W efekcie część ciała poddana zabiegowi jest dogłębnie odbudowana, ujędrniona, zdrowa i odmłodzona.

   0