Skip to main content

Laserowe leczenie zmian naczyniowych, rumienia, trądziku różowatego, zmian rubinowych w Klinice Miracki 


Klinika Miracki to siedem Specjalistycznych Placówek Medycznych w Polsce w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki Założyciele i Właściciele Kliniki Miracki stworzyli silną, Ekspercką Klinikę Specjalizującą się w  zaawansowanej Laseroterapii, Medycynie Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. Z zaangażowaniem tworzą miejsce, w którym bezkonkurencyjna jakość, rezultaty zabiegowe i utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowią największą wartość. Szeroki wachlarz możliwości naszej Kliniki poprowadzi Cię ku wymarzonemu pięknu.

Rozszerzone naczynka krwionośne to zmiany, których wraz z wiekiem pojawia się na skórze coraz więcej. Poznaj najpopularniejsze zabiegi Laserowego leczenia zmian naczyniowych do 50% OFF:

Lasery Naczyniowe PREMIUM LUTRONIC         do 43% OFF


Przełom technologiczny w Laserach Naczyniowych. Nowatorskie urządzenia przeznaczone do trwałego usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych, leczenia naczynek, rumienia i trądziku różowatego raz odmładzania skóry w sposób precyzyjny i bezpieczny.

Laser Naczyniowy PREMIUM Lutronic  – Terapia umożliwia leczenie powierzchownych i głębokich zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Zaawansowana technologia IntelliTrak pozwala na emisję fali o wybranej częstotliwości w sposób dostosowany do potrzeb Pacjenta. Wszechstronne zastosowanie: odmładzanie – poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja naczynek i przebarwień, redukcja zmarszczek, leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego, usuwanie zmian rubinowych, naczyniaków, malformacji kapilarnych.

 • Zabieg jest małoinwazyjny, nie zostaje przerwana ciągłość naskórka.

 • Bezpieczeństwo dzięki nowoczesnemu systemowi stałej kontroli. 

 • Zwiększony komfort dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia ICD. 

 • Krótki czas trwania zabiegu

 • Szybkie i trwałe efekty, brak okresu rekonwalescencji. 


Skontaktuj się z nami:

Lasery Naczyniowe PREMIUM CUTERA
do 43% OFF


Nowoczesna, skuteczna, zaawansowana technologia przeznaczona do usuwania zmian naczyniowych, rumienia i trądziku różowatego w sposób szybki i bezpieczny. Nowatorskie urządzenia łączące skuteczność, precyzję i bezpieczeństwo.


Nowoczesny i skuteczny Laser Naczyniowy, którego premiera odbyła się w Klinice Miracki. Wśród konkurencyjnych urządzeń wyróżnia go wysoka skuteczność oraz mniejsza ingerencja w skórę, co minimalizuje ryzyko powikłań i skraca czas rekonwalescencji. Umożliwia leczenie naczynek, rumienia, trądziku różowatego, usuwanie zmian rubinowych, naczyniaków, malformacji kapilarnych.

 • Wysoka skuteczność w usuwaniu zmian naczyniowych
 • Bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu głowicy chłodzącej
 • Mała inwazyjność
 • 2 x krótszy czas zabiegu

Zaawansowany technologicznie Laser Naczyniowy. Terapia umożliwia leczenie szerokiej gamy schorzeń: naczynek, rumienia, trądziku różowatego, usuwanie zmian rubinowych, naczyniaków, malformacji kapilarnych.

 • Wysoka skuteczność w usuwaniu zmian naczyniowych
 • Bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu głowicy chłodzącej
 • Mała inwazyjność zabiegu

Skontaktuj się z nami:

Laserowe Leczenie zmian Naczyniowych PREMIUM i STANDARD w Klinice Miracki
do 50% OFF


Bezpieczne i skuteczne usuwanie zmian naczyniowych jest na wyciągnięcie ręki! Laserowe leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego. Długotrwały efekt  bez okresu rekonwalescencji oraz skutków ubocznych.

 • Laserowe leczenie zmian naczyniowych  w Klinice Miracki to bezpieczne i skuteczne terapie przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych Specjalistów.

 • Każda Placówka Kliniki Miracki wyposażona jest w zaawansowane światowe technologie, dzięki którym możliwe jest opracowanie skutecznych i bezpiecznych procedur zabiegowych. Łącznie w naszych Klinikach znajduje się ponad 140 urządzeń Laserowych w 40 najnowszych technologiach.

 • Zabiegi Laserami Naczyniowymi PREMIUM są szybkie i skuteczne. Światło Lasera przenika do naczyń krwionośnych, nie uszkadzając przy tym naskórka. Ponieważ Laser reaguje na obecność hemoglobiny bez trudu wyłapuje ją w skórze i niszczy jej nadmiar w popękanych naczynkach. W efekcie dochodzi do zniknięcia naczynek ze skóry. 

 • W każdej Placówce Kliniki Miracki dostępne są Lasery Naczyniowe PREMIUM. Łącznie aż 7 laserów naczyniowych PREMIUM.


Skontaktuj się z nami:

Efekty Laserowego leczenia zmian naczyniowych w Klinice Miracki

Zapytaj o szczegóły:

Na Pacjentów w Placówkach Kliniki Miracki czeka doświadczony Zespół wykwalifikowanych Specjalistów – Lekarzy, Chirurgów, Pielęgniarek, Kosmetologów, Asystentek i Recepcjonistek. Wykwalifikowani Profesjonaliści dobierają indywidualne terapie, poświęcają czas na rozmowę oraz odpowiadają na wszelkie pytania, by wspólnie osiągnąć wymarzone piękno każdego Pacjenta. Nowoczesne i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia w rękach doskonale wykwalifikowanych Specjalistów pełnych pasji pozwalają osiągnąć najlepsze i najbardziej naturalne rezultaty terapeutyczne.


Poznaj nasze wszystkie promocje


Pomysł na prezent

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
wejście od ul. Powązkowskiej
Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

ul. Fabryczna 1 (Kraków)
Kod pocztowy: 31-553 Kraków

ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
Kod pocztowy: 90-440 Łódź

0