Menu
laser femilift - efekty

Femilift – laserowe obkurczanie pochwy

W wyniku terapii Femilift laserem Alma CO2 Pacjentka może liczyć na znaczącą poprawę kondycji pochwy. Zabieg niweluje luźność pochwy, powstałą w wyniku porodu lub na skutek przechodzenia okresu okołomenopauzalnego. Z perspektywy odczuć Pacjentki, po zabiegu znacząco poprawia się komfort życia intymnego, co częstokroć wpływa na ogólną poprawę samopoczucia i pewności siebie. Stosunki intymne zyskują na intensywności doznań. Zabieg niweluje też lub likwiduje problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Z punktu widzenia medycznego efektem zabiegu jest obkurczenie mięśniówki pochwy i namnożenie włókien kolagenowych, co przywraca elastyczność i naturalną sprawność mięśni układu ginekologicznego.

W Klinice Miracki, jako pierwsi w Warszawie i drudzy w Polsce wprowadzamy tę rewolucyjną terapię ginekologiczną. Zabieg Femilift to:

  • minimalna inwazyjność,
  • błyskawiczna rekonwalescencja,
  • spektakularne efekty,
  • radykalna poprawa komfortu intymnego.

Laserowe obkurczanie pochwy Femilift

Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie 3 sesji zabiegowych Femilift, powtarzanych co około 4 tygodnie. Sesja zabiegowa każdorazowo trwa od kilkunastu minut do około pół godziny i nie wymaga znieczulenia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabieg wykonuje się w serii trzech sesji, oddzielonych od siebie czterotygodniowymi odstępami, koniecznymi dla wygojenia się tkanek po każdym zabiegu. Sesja zabiegowa każdorazowo trwa od kilkunastu minut do około pół godziny i nie wymaga znieczulenia.

Po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennego trybu życia przy zachowaniu szczególnej delikatności wobec okolic intymnych. Zalecamy, żeby w ciągu około tygodnia po zabiegu nie używać tamponów oraz wstrzymać się od aktywności seksualnej. Warto również wstrzymać się od gorących kąpieli oraz nie korzystać w czasie procesu gojenia z saun czy basenów. Po dwóch dniach od zabiegu można wprowadzić dopochwowy preparat wspomagający leczenie, zarekomendowany przez lekarza.

 

Laserowe obkurczanie pochwy Femilift

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabieg1 zabieg (do zabiegu laserowego)Pakiet 3 zabiegów
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu1 700 zł 2 500 zł                        —4 200 zł 7 500 zł
Laserowe obkurczanie pochwy1 700 zł 2 500 zł                        —4 200 zł 7 500 zł
Pakiet: laserowe nietrzymanie moczu+obkurczanie pochwy3 000 zł 5 000 zł                        —                        —
Wypełnianie warg sromowych 1ml Neauvia Rose900 zł 1 400 zł                        —                        —
Rewitalizacja warg sromowych 1 ml