Skip to main content

FemiLift Alma – Nowość Laserowe obkurczanie pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Czym jest Femilit Alma? 

W wyniku terapii laserem FemiLift Alma Pacjentka może liczyć na poprawę komfortu intymnego. Zabieg redukuje luźność pochwy, powstałą w wyniku porodu lub na skutek przechodzenia okresu okołomenopauzalnego. Zabieg niweluje także problemy z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Umożliwia poprawę komfortu życia intymnego, co może wpływać na ogólną poprawę samopoczucia i pewności siebie. Stosunki intymne zyskują na intensywności doznań. Laser FemiLift Alma znajduje również zastosowanie w zabiegach wybielania okolic intymnych i odbytu. W Klinice Miracki, jako pierwsi w Warszawie i drudzy w Polsce wprowadziliśmy tę innowacyjną technologię, która charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem w zabiegach ginekologii estetycznej i chirurgii ginekologicznej.

Co możemy nim wyleczyć?

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, obkurczanie pochwy, rewitalizacja, odmłodzenie, wybielanie miejsc intymnych.

Jaka technologia za tym stoi?

FemiLift Alma bazuje na technologii lasera CO2 zastosowanej w urządzeniu firmy Alma Lasers. Laser wykorzystuje falę światła laserowego o długości 1060 nm. FemiLift Alma wykorzystuje metodę pixeli (wiązka lasera rozbijana jest na mikropixele) w efekcie której energia lasera dostarczana jest w postaci punktowych bodźców termicznych. Umożliwia to podgrzanie głębokich warstw błony śluzowej bez naruszenia otaczającej tkanki, co intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Najczęściej obserwowane efekty

Po zabiegu można spodziewać się obkurczenia mięśniówki pochwy i namnożenia włókien kolagenowych, co przywraca elastyczność i naturalną sprawność mięśni pochwy. Następuje również poprawa nawilżenia i ukrwienia śluzówki pochwy.

Dlaczego go sobie cenimy?

Laser FemiLift Alma stanowi rewolucję na rynku laserów CO2, a zabiegi z jego użyciem wprowadziły nowy standard w laserowych zabiegach ginekologicznych.

Mocne strony zabiegu

 •  Satysfakcja z życia seksualnego
 •  Poprawa komfortu intymnego
 •  Minimalna inwazyjność
 •  Krótki okres rekonwalescencji.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zabieg FemiLift

YouTube video

Rekomendowane jest wykonanie 3 sesji zabiegowych FemiLift, powtarzanych co około 4 tygodnie. Sesja zabiegowa każdorazowo trwa od kilkunastu minut do około pół godziny i nie wymaga znieczulenia. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zabieg wykonuje się w serii trzech sesji, oddzielonych od siebie czterotygodniowymi odstępami, koniecznymi dla wygojenia się tkanek po każdym zabiegu.

Po zabiegu Pacjentka może wrócić do codziennego trybu życia przy zachowaniu szczególnej delikatności wobec okolic intymnych. Zalecamy, żeby w ciągu około tygodnia po zabiegu nie używać tamponów oraz wstrzymać się od aktywności seksualnej. Warto również wstrzymać się od gorących kąpieli oraz nie korzystać w czasie procesu gojenia z saun czy basenów. Po dwóch dniach od zabiegu można wprowadzić dopochwowy preparat wspomagający leczenie, zarekomendowany przez lekarza.

Usuwanie tatuażu – dla nowych Pacjentów 50% rabatu powitalnego na pierwszy testowy zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Depilacja Laserowa – dla nowych Pacjentów 50% rabatu na pierwszy testowy zabieg depilacji laserowej.

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie!

Depilacja Laserowa wszystkie obszary: twarz, tułów, obszary intymne, nogi, ręce! Gładka skóra bez podrażnień.

Ceny od 40 zł, rabaty do 66%

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie!

Promocja obowiązuje do 28.04.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

VOUCHER LASEROTERAPIA min. 4 000 zł

VOUCHER na zabiegi laseroterapii: laserowe odmładzanie, leczenie: zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, usuwanie: blizn i rozstępów, zmian skórnych, tatuażu i makijażu permanentnego.

Zabiegi Laserowe w niższych cenach jak w pakiecie. Gwarancja niezmienności cen przez 12 miesięcy.

Oferta obowiązuje do 28.04.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego Lasery Pikosekundowe

Tatuaż czarny, kolorowy lub mieszany. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie!

Ceny od 330 zł, rabaty do 50%

Promocja obowiązuje do 28.04.2024. Do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

FemiLift Alma – NOWOŚĆ Cennik

Femilift Alma – Ginekologia Estetyczna(obkurczanie pochwy, rewitalizacja, odmłodzenie)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów

laserowe obkurczanie pochwy/rewitalizacja/odmłodzenie*

1 600 zł  2 500 zł

3 900 zł  7 500 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Femilift Alma – Ginekologia Estetyczna(leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów

laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu*

1 600 zł  2 500 zł

3 900 zł  7 500 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Femilift Alma – Ginekologia Estetyczna(pakiet: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczanie pochwy, rewitalizacja, odmłodzenie)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów
PAKIET: Femilift Alma laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu + obkurczanie pochwy/rewitalizacja/odmłodzenie* 2 900 zł  5 000 zł 6 600 zł  15 000 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Laserowe obkurczanie pochwy, laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
   • Zabieg poprawia kondycję pochwy, której tkanki uległy rozluźnieniu w wyniku porodu lub na skutek przechodzenia okresu okołomenopauzalnego.

   Mocne strony zabiegu

   • Nowoczesność i skuteczność
    Współczesna ginekologia estetyczna i regeneracyjna coraz częściej sięga po nowoczesne rozwiązania terapeutyczne wykorzystujące lasery. Nowy standard w zabiegach ginekologii estetycznej wprowadził laser FemiLift przeznaczony do przeprowadzania mało inwazyjnych, szybkich i skutecznych zabiegów ginekologicznych.
   • Lepszy komfort życia
    Laserowe obkurczanie pochwy i zapobieganie oraz redukcja objawów wysiłkowego nietrzymania moczu stały się dzięki zabiegowi FemiLift remedium na tę dolegliwość, która dotyka nawet 1/3 kobiet po 45 roku życia.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Z uwagi na minimalną inwazyjność jest komfortowy.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Nieuciążliwa rekonwalescencja trwa zaledwie kilka dni.

   Zasada Działania

   Wiele zastosowań

   FemiLift to nowoczesny zabieg laserowego obkurczania pochwy. Dzięki niemu możliwe jest szybkie zniwelowanie problemu wysiłkowego nietrzymania moczu, ale też odmłodzenie okolic intymnych. FemiLift bazuje na technologii lasera CO2 zastosowanej w innowacyjnym urządzeniu firmy Alma Lasers. Laser wykorzystuje falę światła laserowego o długości 1060 nm. W trakcie procedury medycznej wykonywanej przez lekarza ginekologa certyfikowanego w zakresie medycyny estetycznej następuje termiczna interakcja między laserem a błoną śluzową pochwy.

   Moc lasera

   Skuteczność procedury dzięki technologii Pixel, polegająca w uproszczeniu na tym, że energia lasera jest dostarczana do tkanki pochwy poprzez soczewkę holograficzną, która rozdziela światło na 81 mikropikseli. Te mikroskopijne kolumny energii cieplnej wnikają głęboko w błonę śluzową pochwy dokonując punktowych zmian termicznych i pozostawiając otaczającą tkankę nienaruszoną. Taki frakcyjny zabieg pozwala na znacząco szybsze gojenie się tkanki, jako że nienaruszone komórki tkanek okalających szybko i bez trudu wspierają odbudowę i regenerację uszkodzonych termicznie tkanek. Ablacja jest nieagresywna, co również wpływa na tempo gojenia.

   Sprawdzone rezultaty

   Cały proces ablacji powoduje, że tkanki otrzymują silny bodziec stymulujący do odbudowy i rozpoczynają procesy regeneracyjne, co do zasady polegające na gojeniu poprzez namnażanie włókien kolagenowych. Tkanka wzbogacona o nowy kolagen staje się elastyczna, jędrna i zdrowa. Mięśniówka pochwy obkurcza się dzięki czemu znika luźność pochwy. Proces odmładzania dotyczy także błony śluzowej pochwy, co ma bezpośredni wpływ na poprawę komfortu życia intymnego. Sesja zabiegowa każdorazowo trwa od kilkunastu minut do około pół godziny i nie wymaga znieczulenia. Stymulowana przez laser tkanka gwałtownie się obkurcza, a skóra zostaje pobudzona do produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu wraz z upływem czasu po zabiegu – efekt staje się coraz bardziej zauważalny.

   Wskazania

   Tkanka mięśniowa w obszarze pochwy jest niezwykle rozciągliwą i elastyczną strukturą mięśniową. Jednak wraz z upływem czasu, szczególnie po porodach lub w okresie okołomenopauzalnym, mięśnie pochwy tracą swoją naturalną elastyczność. Zabieg laserem FemiLift jest przeznaczony dla kobiet w wieku powyżej 25 lat, które odczuwają efekty rozluźnienia mięśni pochwy:

   • zmniejszoną przyjemność z kontaktów intymnych,
   • brak możliwości odczuwania pełnej satysfakcji ze zbliżenia seksualnego,
   • brak poczucia komfortu intymnego,
    oraz odczuwają dyskomfort z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu.

   Wbrew potocznej opinii zabieg FemiLift nie jest skierowany wyłącznie do starszych Pacjentek. Niejednokrotnie nawet Pacjentki młode, po pierwszym porodzie borykają się z efektami rozluźnienia mięśni pochwy. Nierzadko się zdarza, że mięśnie układu ginekologicznego nie potrafią samodzielnie, w pełni się zregenerować. Wtedy warto sięgnąć po nowoczesną, w niewielkim stopniu inwazyjną i pozwalającą na szybki powrót do formy, terapię FemiLift.

   Przeciwwskazania

   • nieprawidłowa cytologia,
   • okres ciąży i karmienia piersią,
   • miesiączkowanie,
   • infekcje w okolicy zabiegowej,
   • przewlekła terapia sterydowa,
   • radioterapia,
   • zaburzenia układu odpornościowego,
   • zaburzenia procesów gojenia,
   • nowotwory.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Przystępując do zabiegu lekarz umieszcza głowicę lasera w specjalnej, jednorazowej tulei, na którą dla komfortu Pacjenta nałożony jest środek poślizgowy – olejek. Następnie lekarz wprowadza głowicę do pochwy i rozpoczyna frakcjonowanie światłem lasera poczynając od ujścia szyjki macicy i wycofując ją ruchem kołowym, aż do ujścia pochwy. Precyzyjne, regularne frakcjonowanie jest niezwykle ważne podczas zabiegu, ponieważ to właśnie dzięki niemu struktura tkankowa będzie mogła równomiernie obkurczyć się i zregenerować.

   Konsultacja kończąca

   Pozwoli ocenić jakość rezultatów. Dla uzyskania optymalnych efektów zabieg wykonuje się w serii trzech sesji, oddzielonych od siebie czterotygodniowymi odstępami, koniecznymi dla wygojenia się tkanek po każdym zabiegu. Na zakończenie kuracji lekarz daje wskazówki związane z pielęgnacją leczonych obszarów.

   Jak się przygotować?

   Aby poprawnie przygotować się do zabiegu, Pacjentka powinna posiadać aktualną cytologię, nie wykazującą nieprawidłowości oraz zadbać o brak podrażnień i infekcji w okolicy intymnej. Należy pamiętać, że zabiegu nie wykonuje się podczas miesiączkowania.

   Częste pytania

   Jak długo trwa zabieg i czy należy go powtarzać?

   Zabieg trwa około 15 – 30 minut. Dla uzyskania optymalnych rezultatów wskazane jest wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

   Czy zabieg jest niebezpieczny, czy wymaga szczególnego przygotowania?

   FemiLift jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezpiecznym i nie wymaga specjalnego przygotowania.

   Jakich efektów można się spodziewać?
   • obkurczenie pochwy, co zwiększa komfort w kontakcie z partnerem w trakcie współżycia, a co za tym idzie – wzrost satysfakcji z życia intymnego,
   • zmniejszenie lub ustąpienie dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu,
   • zniwelowanie dolegliwości związanych z suchością pochwy.
   Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów?

   Spodziewane rezultaty można osiągnąć od 7 do 28 dni po zabiegu. Często jeden zabieg jest wystarczający.

   Jak wygląda rekonwalescencja?

   Po zabiegu, Pacjentka może wrócić do codziennego trybu życia przy zachowaniu szczególnej delikatności wobec okolic intymnych. Radzimy, żeby w ciągu około tygodnia po zabiegu nie używać tamponów oraz wstrzymać się od aktywności seksualnej. Warto również wstrzymać się od gorących kąpieli oraz nie korzystać w czasie procesu gojenia z saun czy basenów. Po dwóch dniach od zabiegu można wprowadzić dopochwowy preparat wspomagający leczenie, zarekomendowany przez lekarza.

   Komentarz eksperta

   Ginekologia estetyczna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny estetycznej. Pacjentki borykające się z dolegliwościami, które jeszcze do niedawna stanowiły temat tabu, pragną dowiedzieć się na jej temat coraz więcej. Po zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i regeneracyjnej sięgają kobiety w różnym wieku. FemiLift umożliwia im poprawę jakości życia intymnego, zlikwidowanie problemów związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz odmłodzenie okolic intymnych. Rezultaty sprawiają, że coraz więcej kobiet zgłasza się do naszej kliniki po pomoc i otrzymuje ją.

   0