Menu
Zabieg Nithya efekty wow super klinika Warszawa

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to białko tkanki łącznej, które odpowiada za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Niestety, wraz z upływem czasu i postępującym procesem starzenia, tracimy zdolność do jego produkcji, przez co narażeni jesteśmy na przesuszenie oraz pogorszenie kondycji cery.

Doskonałym rozwiązaniem na poprawę stanu skóry jest innowacyjny zabieg Nithya. Tego rodzaju kuracja to mezoterapia kolagenowa, która przynosi spektakularne efekty w postaci redukcji zmarszczek, a także sprężystego stanu leczonej powierzchni ciała.

Terapia Nithya posiada również wyjątkowe właściwości lecznicze wobec blizn, rozstępów, przebarwień oraz cellulitu. Polecana jest wszystkim tym, którzy chcą w małoinwazyjny sposób zregenerować skórę i przywrócić jej młody wygląd.

Mezoterapia kolagenowa Nithya NOWOŚĆ!

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu 1 ampułka
Twarz 1 000 zł 1 200 zł
Każdy kolejny drugi i trzeci obszar przy jednoczesnym wykonaniu z pierwszym zabiegiem - cena za 1 obszar 400 zł 1 200 zł
Ciało wybrany obszar (5 ml) 1 400 zł 1 600 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

 • twarz (wygładzanie zmarszczek)
 • całe ciało (redukcja blizn, rozstępów, przebarwień)

Mocne strony zabiegu

 • Mała inwazyjność.
 • Brak rekonwalescencji.
 • Długotrwałe rozświetlenie i odmłodzenie.
 • Redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, cellulitu.
 • Natychmiastowe rezultaty.
 • Spektakularne efekty leczenia.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Zasada Działania

 

Kolagenowe nawilżenie i rozświetlenie skóry

Preparat Nithya zawiera mikrocząsteczki kolagenu typu I. Wszczepienie go pod skórę powoduje natychmiastowe nawilżenie i rozświetlenie skóry.

W 100% bezpieczny naturalny kolagen

To opatentowany produkt, który jest zgodny z naturalnym kolagenem, znajdującym się w skórze, co sprawia, że jest bezpieczny oraz nie powoduje uczuleń.

Brak ryzyka alergii

Nithya posiada przestrzenną strukturę mikrowłókien, w postaci potrójnej helisy, niezmienioną masę cząsteczkową oraz kolejność łańcucha polipeptydowego, co eliminuje konieczność wykonywania testów alergologicznych.

Wparcie naturalnych procesów odnowy komórkowej

Zabieg wspomaga naturalnie zachodzące w skórze procesy odnowy komórkowej, przyczyniając się do poprawy jej kondycji i świeżego wyglądu.

Wskazania

 • Zmarszczki.
 • Wiotka skóra.
 • Plamy starcze.
 • Rozstępy.
 • Blizny.
 • Cellulit.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres laktacji.
 • Nowotwory.
 • Choroby autoimmunologiczne.
 • Stan zapalny skóry.
 • Opryszczka.
 • Aktywny trądzik.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas konsultacji wstępnej lekarz przeprowadza z Pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie specjalista ustala plan leczenia w oparciu o stan skóry oraz oczekiwania Pacjenta.

Pierwszy zabieg

Przed wykonaniem zabiegu, lekarz smaruje skórę specjalnym kremem znieczulającym. Następnie preparat Nithya wstrzykiwany jest pod skórę Pacjenta za pomocą cienkiej igły. Kuracja jest dobrze tolerowana przez organizm. Zabieg trwa od 10 do 30 minut, w zależności od wielkości obszaru poddawanego terapii. Po zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych czynności życiowych.

Konsultacja kończąca

Po wykonaniu mezoterapii kolagenowej Nithya, lekarz ocenia stan skóry i zleca ewentualne powtórzenie kuracji. Optymalne efekty końcowe uzyskiwane są po przeprowadzeniu serii około 2-3 zabiegów z zachowaniem dwutygodniowego odstępu.

Przed i po

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań.

Częste pytania

Jak długo utrzymują się efekty terapii kolagenowej Nithya?

Efekty terapii Nithya są długotrwałe i utrzymują się nawet do 12 miesięcy. W przypadku leczenia blizn i rozstępów, rezultaty kuracji są trwałe. W celu uzyskania spektakularnych efektów zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów.

Dla kogo przeznaczona jest tego rodzaju mezoterapia kolagenowa?

Mezoterapia kolagenowa Nithya dedykowana jest osobom powyżej 30. roku życia, których skóra wymaga już głębokiego nawilżenia. Leczenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy chcą nie tylko wygładzić zmarszczki, ale również zredukować blizny, rozstępy oraz cellulit.

Komentarz eksperta

Innowacyjna kuracja Nithya to antidotum na zmarszczki i doskonały sposób na spektakularne odmłodzenie skóry. Natychmiastowe efekty leczenia są możliwe dzięki zastosowaniu nowej generacji kolagenu typu I. Preparat jest bezpieczny, nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych.

Plusem nowoczesnej terapii jest również krótka procedura zabiegowa, trwająca zaledwie od 10 do 30 minut, a także brak rekonwalescencji. Co istotne, komfortowy zabieg Nithya posiada wszechstronne zastosowanie, może być bowiem wykorzystany jako efektywna metoda redukcji blizn, przebarwień, jak też rozstępów.

Na szczególne uznanie mezoterapii kolagenowej Nithya zasługują spektakularne i długotrwałe rezultaty leczenia, a także doskonała tolerancja organizmu na preparat. Kuracja błyskawicznie przywraca atrakcyjny wygląd skórze, poprawia jej elastyczność i młodzieńczą witalność.