Harmony Alma Acne – leczenie trądziku

Czym jest Harmony Alma Acne?

Dzięki Harmony Alma Acne usuwanie trądziku na twarzy, plecach czy dekolcie jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Alma Harmony Acne  głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszczy bakterie, niweluje stan zapalny i zmniejsza produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe oziębia skórę. Zapewniając bezpieczne i skuteczne leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej. 

Co możemy nim wyleczyć?

Leczenie trądziku pospolitego (dorosłych i młodzieńczego) – stany ropne i zapalne, oczyszczenie porów i likwidacja bakterii.

Jaka technologia za tym stoi?

Harmony Alma Acne emituje światło impulsowe z AFT o zakresie długości 420-950 nm. Jest to pierwsza technologia łącząca laser nieablacyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku pospolitego.

Najczęściej obserwowane efekty

Terapia przynosi doskonałe rezultaty w leczeniu wszystkich form trądziku pospolitego, w tym: grudki, krostki i guzki, a także łagodnie odmładza, zmniejszając pojawianie się blizn potrądzikowych poprzez stymulację odnowy kolagenu.

Dlaczego go sobie cenimy?

Wiązka światła  wnikając głęboko w skórę  działa bezpośrednio na gruczoły łojowe i zapobiega nadmiernej produkcji sebum. Leczy nie tylko istniejące stany zapalne, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. 

Mocne strony zabiegu

 • Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.
 • Wysokie bezpieczeństwo zabiegu  dla wszystkich rodzajów skóry, nie powoduje efektów ubocznych,
 • Harmony Alma Acne jest wszechstronnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Największą zaletą jest to, że jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Laserowe usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany!

Lasery Pikosekundowe: Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 330 zł rabaty do 40% *Oferta do 31.05.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Depilacja laserowa obszarów INTYMNYCH 

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 100 zł – rabaty do 66%* Oferta do 31.05.2023. Ważna 12 miesięcy od daty zakupu

Usuwanie Tatuażu oraz Makijażu Permanentnego i Depilacja Laserowa: 50% rabatu*

Na pierwszy testowy zabieg dla NOWYCH Pacjentów* udzielany od ceny regularnej. Nie łączy się z innymi promocjami!

Harmony Alma Acne Cennik

Harmony Alma Acne – Leczenie Trądziku(laserowe leczenie trądziku pospolitego, dorosłych i młodzieńczego)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Twarz 640 zł  800 zł 1 440 zł  2 400 zł
Plecy, okolica łopatek lub ramiona 1 280 zł  1 600 zł 2 880 zł  4 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Leczenie trądziku
   • Twarz.
   Leczenie trądziku
   • Plecy.
   • Ramiona.

   Mocne strony zabiegu

   • Trwałe rezultaty
    Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.

   • Wszechstronność urządzenia
    Alma Harmony jest wszechstronnym, wszechstronnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Największą zaletą jest to, że jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

   • Fotochemiczne i fototermiczne działanie
    Zakłada się, że laser wywiera swój korzystny wpływ trądzik poprzez działania fototermiczne i fotochemiczne: optyczne energia ogrzewa objętość wody obejmującą łojowe gruczołami powodującymi ich fototermiczne zniszczenie, a jednocześnie czas prowadząc do powstania wolnych rodników, a ostatecznie do fotochemicznego zniszczenie przez reakcję fotodynamiczną niszcząc gruczoły łojowe.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Laser nieablacyjny

   Alma Harmony Acne to pierwsza technologia łącząca laser nieablacyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku pospolitego.

   Kompleksowa terapia

   Nieabsorbujący laser Er: Glass 1540 nm głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe chroni skórę, redukując ból i umożliwiając bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej.

   Leczenie trądziku

   Chłodzący laser z podciśnieniem radzi sobie ze wszystkimi formami trądziku pospolitego, w tym: z grudkami, krostami i guzkami, a także łagodnie odmładza, zmniejszając pojawianie się blizn potrądzikowych poprzez stymulację odnowy kolagenu.

   Wskazania

   • Trądzik pospolity.
   • Nadmiar sebum.

   Przeciwwskazania

   • Nadmierna i świeża opalenizna
   • Infekcje w obszarze zabiegowym
   • Nowotwory skóry
   • Ciąża
   • Przerwana ciągłość naskórka
   • Epilepsja
   • Przyjmowanie leków, w tym ziół fotouczulających
   • Terapia retinoidami (witamina A)
   • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
   • Łuszczyca
   • Bielactwo
   • Cukrzyca
   • Bliznowce
   • Aktywne infekcje skórne
   • Rozrusznik serca
   • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Procedura leczenia trądziku oparta jest na wiązce laserowej, która jest zdolna do wywoływania stanu zapalnego. Laser działa dokładnie, skórę skóry i nie uszkadzając. Każde ognisko zapalenia wiązką lasera jest poddawane krótkotrwałym atakom impulsowym, które stopniowo zwiększają temperaturę w tkankach skóry. W krytycznie wysokiej temperaturze bakterie powodujące trądzik po prostu umierają. Następnie efekt próżni usuwa niepotrzebną materię organiczną z porów.

   Ponadto podczas zabiegu laser aktywuje nowe włókna kolagenowe, przywraca procesy metaboliczne w skórze i złuszcza stare zrogowaciałe komórki. Leczenie laserowe pozwala usunąć stan zapalny.

   Konsultacja kończąca

   Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna. Zmiany znikają całkowicie, Ewentualne lekkie zaczerwienienie skóry, będące wynikiem działania lasera znika bardzo szybko, zaś inne efekty uboczne po wykonaniu zabiegu nie występują, o ile przestrzegamy zaleceń pozabiegowych.

   Jak się przygotować?

   Zabieg laserem Alma Harmony Acne nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy pamiętać, że zabieg nie może być przeprowadzony na świeżo opalonej skórze.

   Częste pytania

   Co dzieje się podczas zabiegu Alma Harmony Acne Pro?

   Dokładny charakter twojego leczenia będzie zależał od problemów, które chcesz leczyć, oraz od modułu Alma Harmony Acne lub kombinacji modułów, których musimy użyć. Wyjaśnimy więcej o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

   Jak wygląda trądzik pospolity?

   Trądzik pospolity objawia się nasileniem łojotoku i pojawieniem się zaskórników, wyprysków i grudek w okolicach twarzy, pleców oraz klatki piersiowej.

   Jak długo muszę oczekiwać na efekty leczenia trądziku?

   Efekty Twojego leczenia będą zależały od tego, z których modułów korzystamy i dlaczego. Damy Ci lepsze wyobrażenie o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

   Komentarz eksperta

   Alma Harmony Acne to system laserowy, który umożliwia nam rozwiązywanie konkretnych problemów ze skórą w dowolnym miejscu twarzy lub ciała, niezależnie od wieku. System wykorzystuje wiele modułów, aby zapewnić wydajne rozwiązania w zakresie przebudowy skóry, żył nitkowatych, przebarwień, odcieni i tekstury skóry, trądziku i innych wskazań. Jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i zapewnia szybsze, trwalsze rezultaty i mniejszą liczbę sesji terapeutycznych niż inne rozwiązania laserowe. Polecam leczenie trądziku pospolitego za pomocą lasera Alma Harmony Acne zarówno Pacjentom borykającym się z jego młodzieńczą odmianą, jak i dorosłym.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki