Menu
zabieg na tradzik - warszawa

Alma Harmony Acne

Chociaż dostępnych jest wiele metod leczenia trądziku, zarówno lekami na receptę, jak i  sposobami dostępnymi bez recepty, nie są one skuteczne dla wszystkich. Kiedy trądzik jest szczególnie uporczywy i ciężki, potrzebne może być bardziej zaawansowane rozwiązanie. Alma Harmony XL Pro oferuje szereg skutecznych i niestandardowych rozwiązań dla różnych chorób trądzikowych. Laserowe usuwanie trądziku na twarzy, plecach czy dekolcie jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Zabiegi są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, nie powodują efektów ubocznych i uzyskują wyraźniejszą, gładszą cerę o trwałych efektach. Silne laserowe leczenie trądziku Alma wykorzystuje kombinację technologii laserowej, jednoczesnego chłodzenia stykowego, co zapewnia bardziej komfortowe leczenie i unikalny mechanizm próżniowy do leczenia wszystkich postaci trądziku pospolitego.

 

Laserowe leczenie trądziku Alma Harmony Acne

Obszar zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz560 zł  700 zł1 260 zł  2 100 zł
Plecy, okolica łopatek1 120 zł  1 400 zł2 520 zł  4 200 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Wygładzanie cery
 • Głównym obszarem działania lasera jest twarz
 • Laser jest też używany do leczenia trądziku na plecach

Mocne strony zabiegu

 • Trwałe rezultaty

  Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.

 • Wszechstronność urządzenia

  Alma Harmony jest wszechstronnym, wszechstronnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Największą zaletą jest to, że jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

 • Fotochemiczne i fototermiczne działanie

  Zakłada się, że laser wywiera swój korzystny wpływ trądzik poprzez działania fototermiczne i fotochemiczne: optyczne energia ogrzewa objętość wody obejmującą łojowe gruczołami powodującymi ich fototermiczne zniszczenie, a jednocześnie czas prowadząc do powstania wolnych rodników, a ostatecznie do fotochemicznego zniszczenie przez reakcję fotodynamiczną niszcząc gruczoły łojowe.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Laser nieablacyjny

Alma Harmony Acne to pierwsza technologia łącząca laser nieablacyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku pospolitego.

Kompleksowa terapia

Nieabsorbujący laser Er: Glass 1540 nm głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe chroni skórę, redukując ból i umożliwiając bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej.