Alma Harmony Acne

Chociaż dostępnych jest wiele metod leczenia trądziku, zarówno lekami na receptę, jak i sposobami dostępnymi bez recepty, nie są one skuteczne dla wszystkich. Kiedy trądzik jest szczególnie uporczywy i ciężki, potrzebne może być bardziej zaawansowane rozwiązanie. Alma Harmony XL Pro oferuje szereg skutecznych i niestandardowych rozwiązań dla różnych chorób trądzikowych. Laserowe usuwanie trądziku na twarzy, plecach czy dekolcie jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne.

Zabiegi są odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, nie powodują efektów ubocznych i uzyskują wyraźniejszą, gładszą cerę o trwałych efektach. Silne laserowe leczenie trądziku Alma wykorzystuje kombinację technologii laserowej, jednoczesnego chłodzenia stykowego, co zapewnia bardziej komfortowe leczenie i unikalny mechanizm próżniowy do leczenia wszystkich postaci trądziku pospolitego.

 

Laserowe leczenie trądziku Alma Harmony Acne

Obszar zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegiPakiet BASICPakiet PREMIUM
Twarz560 zł  700 zł1 260 zł  2 100 zł
Plecy, okolica łopatek lub ramiona1 120 zł  1 400 zł2 520 zł  4 200 zł1 100 zł840 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Leczenie trądziku
 • Twarz.
Leczenie trądziku
 • Plecy.
 • Ramiona.

Mocne strony zabiegu

 • Trwałe rezultaty
  Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.

 • Wszechstronność urządzenia
  Alma Harmony jest wszechstronnym, wszechstronnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Największą zaletą jest to, że jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

 • Fotochemiczne i fototermiczne działanie
  Zakłada się, że laser wywiera swój korzystny wpływ trądzik poprzez działania fototermiczne i fotochemiczne: optyczne energia ogrzewa objętość wody obejmującą łojowe gruczołami powodującymi ich fototermiczne zniszczenie, a jednocześnie czas prowadząc do powstania wolnych rodników, a ostatecznie do fotochemicznego zniszczenie przez reakcję fotodynamiczną niszcząc gruczoły łojowe.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Ile trwa rekonwalescencja?

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

Laser nieablacyjny

Alma Harmony Acne to pierwsza technologia łącząca laser nieablacyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku pospolitego.

Kompleksowa terapia

Nieabsorbujący laser Er: Glass 1540 nm głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe chroni skórę, redukując ból i umożliwiając bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej.

Leczenie trądziku

Chłodzący laser z podciśnieniem radzi sobie ze wszystkimi formami trądziku pospolitego, w tym: z grudkami, krostami i guzkami, a także łagodnie odmładza, zmniejszając pojawianie się blizn potrądzikowych poprzez stymulację odnowy kolagenu.

Wskazania

 • Trądzik pospolity.
 • Nadmiar sebum.

Przeciwwskazania

 • Nadmierna i świeża opalenizna
 • Infekcje w obszarze zabiegowym
 • Nowotwory skóry
 • Ciąża
 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Epilepsja
 • Przyjmowanie leków, w tym ziół fotouczulających
 • Terapia retinoidami (witamina A)
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Łuszczyca
 • Bielactwo
 • Cukrzyca
 • Bliznowce
 • Aktywne infekcje skórne
 • Rozrusznik serca
 • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

Pierwszy zabieg

Procedura leczenia trądziku oparta jest na wiązce laserowej, która jest zdolna do wywoływania stanu zapalnego. Laser działa dokładnie, skórę skóry i nie uszkadzając. Każde ognisko zapalenia wiązką lasera jest poddawane krótkotrwałym atakom impulsowym, które stopniowo zwiększają temperaturę w tkankach skóry. W krytycznie wysokiej temperaturze bakterie powodujące trądzik po prostu umierają. Następnie efekt próżni usuwa niepotrzebną materię organiczną z porów.

Ponadto podczas zabiegu laser aktywuje nowe włókna kolagenowe, przywraca procesy metaboliczne w skórze i złuszcza stare zrogowaciałe komórki. Leczenie laserowe pozwala usunąć stan zapalny.

Konsultacja kończąca

Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna. Zmiany znikają całkowicie, Ewentualne lekkie zaczerwienienie skóry, będące wynikiem działania lasera znika bardzo szybko, zaś inne efekty uboczne po wykonaniu zabiegu nie występują, o ile przestrzegamy zaleceń pozabiegowych.

Jak się przygotować?

Zabieg laserem Alma Harmony Acne nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy pamiętać, że zabieg nie może być przeprowadzony na świeżo opalonej skórze.

Częste pytania

Co dzieje się podczas zabiegu Alma Harmony Acne Pro?

Dokładny charakter twojego leczenia będzie zależał od problemów, które chcesz leczyć, oraz od modułu Alma Harmony Acne lub kombinacji modułów, których musimy użyć. Wyjaśnimy więcej o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

Jak wygląda trądzik pospolity?

Trądzik pospolity objawia się nasileniem łojotoku i pojawieniem się zaskórników, wyprysków i grudek w okolicach twarzy, pleców oraz klatki piersiowej.

Jak długo muszę oczekiwać na efekty leczenia trądziku?

Efekty Twojego leczenia będą zależały od tego, z których modułów korzystamy i dlaczego. Damy Ci lepsze wyobrażenie o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

Komentarz eksperta

Alma Harmony Acne to system laserowy, który umożliwia nam rozwiązywanie konkretnych problemów ze skórą w dowolnym miejscu twarzy lub ciała, niezależnie od wieku. System wykorzystuje wiele modułów, aby zapewnić wydajne rozwiązania w zakresie przebudowy skóry, żył nitkowatych, przebarwień, odcieni i tekstury skóry, trądziku i innych wskazań. Jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i zapewnia szybsze, trwalsze rezultaty i mniejszą liczbę sesji terapeutycznych niż inne rozwiązania laserowe. Polecam leczenie trądziku pospolitego za pomocą lasera Alma Harmony Acne zarówno Pacjentom borykającym się z jego młodzieńczą odmianą, jak i dorosłym.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki