NOWOŚĆ! Voucher on-line!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i współpracowników

Najważniejszą wartością, jaką wyznajemy w naszej klinice, jest bezpieczeństwo. To ono przyświeca nam w każdych działaniach i stanowi najwyższy priorytet.

Lekarze i kosmetolodzy pracujący w Klinice Miracki posiadają uprawnienia do wykonywanych zabiegów oraz dyplomy najlepszych polskich uczelni potwierdzające ich kierunkowe wykształcenie i kwalifikacje. Będąc placówką medyczną ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higieny, a sterylność uważamy za absolutny standard, którego bezwzględnie przestrzegamy.

O bezpieczeństwie panującym w naszych klinikach świadczy nie tylko zespół doświadczonych specjalistów i sterylna czystość, ale także certyfikowane preparaty i urządzenia o najwyższej jakości. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas bezcenne, dlatego sprzęt znajdujący się w naszych placówkach jest systematycznie kontrolowany i serwisowany.

Wszystkie podejmowane przez nas decyzje podyktowane są troską o dobro Pacjenta, jego bezpieczeństwo i zadowolenie.


27.11.2019

Metody powiększania piersi w Klinice Miracki

Drodzy Państwo,

w nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych w zakresie stosowania preparatu żelowego do zabiegów alternatywnego powiększania piersi, chcielibyśmy podkreślić, iż w swojej dotychczasowej praktyce do zabiegów powiększania piersi nigdy nie stosowaliśmy tego typu preparatów.

W Klinice Miracki zabiegi powiększania piersi wykonujemy dwoma metodami: silikonowymi implantami – zabiegi te wykonuje specjalista chirurgii plastycznej, a także specjalista chirurgii ogólnej I i II stopnia, dr Maciej Kuczyński, wybitny ekspert z ponad 18-letnim doświadczeniem w chirurgii plastycznej, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członek wielu prestiżowych międzynarodowych towarzystw i organizacji w obszarze chirurgii plastycznej, oraz metodą lipotransferu poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi. Zabiegi te wykonywane są również przez dr Kuczyńskiego, a także przez specjalistę chirurgii ogólnej, dr. Jakuba Brągoszewskiego oraz specjalistę chirurgii ogólnej, dr Agatę Dombek, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach liposukcji i przeszczepu tkanki tłuszczowej.

Bezpieczeństwo to dla nas największa wartość

Od ponad 10 lat Klinika Miracki niezmiennie świadczy Pacjentom usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, co stanowi dla nas największą wartość. Bezpieczeństwo definiujemy jako bezpieczeństwo terapii, Pacjentów oraz personelu kliniki. Dlatego wszystkie zabiegi w naszej klinice:

 • przeprowadzane są wyłącznie z użyciem bezpiecznych, sprawdzonych oraz certyfikowanych technologii, implantów oraz preparatów medycznych;
 • przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Sprawdzone, certyfikowane urządzenia najwyższej klasy, implanty i preparaty medyczne, które stosujemy w oferowanych przez nas terapiach posiadają certyfikaty wymagane na obszarze Polski i Unii Europejskiej. Terapie, które dostępne są jednocześnie na rynku Stanów Zjednoczonych posiadają dodatkowo certyfikat FDA, będący jednym z najbardziej restrykcyjnych wyznaczników jakości i bezpieczeństwa. Wysokie wymagania stawiane przez FDA, tj. wieloletni proces testów oraz badań klinicznych weryfikujących skuteczność i efektywność działania oraz bezpieczeństwo, sprawia, że certyfikat FDA na całym świecie jest uznawany za potwierdzenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa oraz najwyższych standardów medycznych.

Zgodnie z obowiązującymi w klinice procedurami wszystkie zabiegi przeprowadzają tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Wszyscy specjaliści posiadają uprawnienia wymagane do świadczenia usług medycznych i kosmetologicznych oraz przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie stosowanych w klinice terapii, implantów i preparatów medycznych oraz urządzeń. Wszyscy specjaliści działają wyłącznie w ramach swoich uprawnień i kompetencji, co oznacza, że zabiegi lekarskie w naszej klinice wykonują wyłącznie lekarze.

W zgodzie z wartościami i zasadami w Klinice Miracki nigdy nie były i nie są przeprowadzane terapie eksperymentalne czy niezweryfikowane terapie o niepotwierdzonym działaniu. Wprowadzenie każdej nowej terapii poprzedza precyzyjna i skrupulatna weryfikacja.

Terapie, które oferuje nasza klinika są przeznaczone dla osób w różnym wieku, dorosłych, dzieci oraz osób starszych. Korzystają z nich nasi współpracownicy, my sami oraz członkowie naszych rodzin i przyjaciele.

Wierzymy, że troska o bezpieczeństwo naszych Pacjentów oraz odpowiedzialność za drugiego człowieka, to największa wartość jaką możemy dać naszym Pacjentom i współpracownikom.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki