Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bez kategorii
cennik
Encyklopedia
Konkursy
Media o nas
ss-polecaja-nas
zl-ceo
zl-koordynatorzy
zl-kosmetolodzy
zl-lekarze
zl-pielegniarki
zl-recepcja
zl-zespol
zz-anti-aging
zz-chirurgia
zz-chirurgia-plastyczna
zz-depilacja-laserowa
zz-drenaz-limfatyczny
zz-epilacjalaserowa
zz-ginekologia-estetyczna
zz-hifu
zz-kosmeceutyki
zz-kosmetologia-high-tech
zz-laryngologia
zz-laseroterapia
zz-leczenie-grzybicy-paznokci
zz-leczenie-rozstepow
zz-leczenie-tradziku
zz-leczenie-zmian-naczyniowych
zz-likwidacja-przebarwien
zz-makijaz-permanentny
zz-medycyna-estetyczna
zz-mezoterapia-iglowa
zz-modelowanie
zz-nici-liftingujące
zz-oczyszczanie-skory
zz-odmladzanie-laserowe
zz-odmladzanie-skory
zz-odmladzanie-twarzy
zz-popularne-laserowe
zz-popularne-medycyna-estetyczna
zz-popularne-zabiegi
zz-powiekszanie-ust
zz-promocja
zz-przeszczep-włosów
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-redukcja-blizn-i-rozstepow
zz-regeneracja-paznokci
zz-usuwanie-blizn
zz-usuwanie-przebarwien
zz-usuwanie-tatuazu-makijazu
zz-usuwanie-zmian-skornych
zz-wspierajace-modelowanie-sylwetki
zz-znieczulenie

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i współpracowników

Najważniejszą wartością, jaką wyznajemy w naszej klinice, jest bezpieczeństwo. To ono przyświeca nam w każdych działaniach i stanowi najwyższy priorytet.

Lekarze i kosmetolodzy pracujący w Klinice Miracki posiadają uprawnienia do wykonywanych zabiegów oraz dyplomy najlepszych polskich uczelni potwierdzające ich kierunkowe wykształcenie i kwalifikacje. Będąc placówką medyczną ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higieny, a sterylność uważamy za absolutny standard, którego bezwzględnie przestrzegamy.

O bezpieczeństwie panującym w naszych klinikach świadczy nie tylko zespół doświadczonych specjalistów i sterylna czystość, ale także certyfikowane preparaty i urządzenia o najwyższej jakości. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas bezcenne, dlatego sprzęt znajdujący się w naszych placówkach jest systematycznie kontrolowany i serwisowany.

Wszystkie podejmowane przez nas decyzje podyktowane są troską o dobro Pacjenta, jego bezpieczeństwo i zadowolenie.


01.04. 2020

Bezpłatne konsultacje on-line. Videokonsultacje i konsultacje mailowe w Klinice Miracki

Drodzy Pacjenci,

Troszcząc się o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dodatkowo uruchamiamy bezpłatne konsultacje on-line pod postacią videokonsultacji oraz konsultacji e-mailowych.
Ze względu na to, że nie możemy spotkać się osobiście, chcemy choć w tej formie być dostępni dla Pacjentów, którzy mają pytania dotyczące przyszłych zabiegów, wymagają kontroli, potrzebują innego wsparcia. Postaramy się doradzić, odpowiedzieć na nurtujące Was kwestie i pomóc, jeśli potrzebujecie e-recepty czy zwolnienia. Konsultacje u wszystkich naszych specjalistów pełniących dyżur są bezpłatne. Bez wychodzenia z domu możecie zasięgnąć porady naszych doświadczonych specjalistów:

  • dr. Krzysztofa Mirackiego – eksperta laseroterapii, certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, specjalisty otolaryngologa – konsultacje w czwartki w godz. 10:00-16:00,
  • dr. Pawła Dybciaka – certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej – konsultacje w piątki w godz. 10:00-16:00,
  • dr Anny Arskiej-Brot – lekarza medycyny estetycznej, specjalisty dermatologii i wenerologii – konsultacje w środy w godz. 15:00-20:00,
  • dr. Jakuba Brągoszewskiego – specjalisty chirurgii ogólnej – konsultacje we wtorki w godz. 16:00-20:00,
  • dr Agaty Dombek – lekarza medycyny estetycznej, specjalisty chirurgii ogólnej – konsultacje w poniedziałki w godz. 10:00-16:00,
  • dr. Macieja Kuczyńskiego – specjalisty chirurgii plastycznej i ogólnej – konsultacje w środy w godz. 10:00-16:00.

Nasi Telefoniczni Doradcy Pacjenta nadal pełnią dyżur:
pn.-pt .w godz. 9:00-21:00
sob. w godz. 9:00-16:00

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
📞 +48 221 030 030,
📧 rejestracja@klinikamiracki.pl,
pod którym uzyskacie Państwo szczegółowe informacje, jak odbyć konsultację on-line.

Pozdrawiamy i życzymy Państwu dużo zdrowia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.


7.03.2020

Ważna informacja dla Pacjentów Kliniki Miracki w czasie epidemii koronawirusa w Polsce

Drodzy Państwo,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i pracowników zdecydowaliśmy się zamknąć nasze placówki z dniem jutrzejszym 18.03. Uruchamiamy dyżur na placówce przy al. Wilanowskiej, aby odpowiedzialnie zapewnić wsparcie i opiekę naszym Pacjentom wymagającym kontroli lub porady po wykonanych zabiegach.

W miarę możliwości będziemy wspierać również Pacjentów innych klinik, którzy potrzebują pomocy, a nie mogą jej otrzymać z powodu zamknięcia kliniki czy gabinetu, w których wykonywali zabieg. Nie chcemy dopuścić, aby w zaistniałej sytuacji byli zmuszeni szukać pomocy na szpitalnych oddziałach ratunkowych.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasze wsparcie uzyskają również Pacjenci, którzy zgłoszą się z innymi problemami lub z prośbą o wystawienie recepty. Jesteśmy placówką medyczną i etyka lekarska nie pozwala nam na pozostawienie żadnego Pacjenta w potrzebie.

Prosimy o wyrozumiałość Pacjentów, których wizyty zostaną przeniesione na inny termin. Z każdym naszym Pacjentem będziemy kontaktować się indywidualnie i dołożymy wszelkich starań, aby przełożone wizyty odbyły się w dogodnym dla Państwa czasie. Nasi telefoniczni doradcy Pacjenta są dla Państwa dostępni w godzinach 9:00-21:00 w dni robocze oraz 9:00-16:00 w soboty.

W przypadku pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Życzymy Państwu zdrowia.


13.03.2020

Koronawirus – wysokie standardy higieny w Klinice Miracki

Drodzy Państwo,

bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych wartości, jakie przyświecają zespołowi Kliniki Miracki w codziennej pracy. Zdrowie naszych Pacjentów i członków zespołu jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego w naszych klinikach zawsze obowiązywały wysokie standardy higieny.

Od poniedziałku 2 marca zapobiegawczo wprowadziliśmy dodatkowe rygorystyczne procedury aseptyki wykraczające poza wymagane. W certyfikowane dezynfekujące płyny antybakteryjne wraz z instrukcjami, jak właściwie myć ręce, oprócz sali operacyjnej oraz gabinetów lekarskich, wyposażyliśmy także gabinety kosmetologiczne, pomieszczenia socjalne i łazienki dla Pacjentów i personelu. Daleko ponad wymagane normy zintensyfikowaliśmy również procedury dezynfekcji powierzchni i wyposażenia klinik.

Podjęte przez nas działania stanowią wyraz odpowiedzialności i troski o naszych Pacjentów i współpracowników. Zależy nam, aby wszyscy w naszych klinikach czuli się bezpiecznie i komfortowo.


27.11.2019

Metody powiększania piersi w Klinice Miracki

Drodzy Państwo,

w nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych w zakresie stosowania preparatu żelowego do zabiegów alternatywnego powiększania piersi, chcielibyśmy podkreślić, iż w swojej dotychczasowej praktyce do zabiegów powiększania piersi nigdy nie stosowaliśmy tego typu preparatów.

W Klinice Miracki zabiegi powiększania piersi wykonujemy dwoma metodami: silikonowymi implantami – zabiegi te wykonuje specjalista chirurgii plastycznej, a także specjalista chirurgii ogólnej I i II stopnia, dr Maciej Kuczyński, wybitny ekspert z ponad 18-letnim doświadczeniem w chirurgii plastycznej, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz członek wielu prestiżowych międzynarodowych towarzystw i organizacji w obszarze chirurgii plastycznej, oraz metodą lipotransferu poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do piersi. Zabiegi te wykonywane są również przez dr Kuczyńskiego, a także przez specjalistę chirurgii ogólnej, dr Agatę Dombek i specjalistę chirurgii ogólnej, dr. Jakuba Brągoszewskiego, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zabiegach liposukcji i przeszczepu tkanki tłuszczowej.

Bezpieczeństwo to dla nas największa wartość

Od ponad 10 lat Klinika Miracki niezmiennie świadczy Pacjentom usługi spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa, co stanowi dla nas największą wartość. Bezpieczeństwo definiujemy jako bezpieczeństwo terapii, Pacjentów oraz personelu kliniki. Dlatego wszystkie zabiegi w naszej klinice:

  • przeprowadzane są wyłącznie z użyciem bezpiecznych, sprawdzonych oraz certyfikowanych technologii, implantów oraz preparatów medycznych;
  • przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.

Sprawdzone, certyfikowane urządzenia najwyższej klasy, implanty i preparaty medyczne, które stosujemy w oferowanych przez nas terapiach posiadają certyfikaty wymagane na obszarze Polski i Unii Europejskiej. Terapie, które dostępne są jednocześnie na rynku Stanów Zjednoczonych posiadają dodatkowo certyfikat FDA, będący jednym z najbardziej restrykcyjnych wyznaczników jakości i bezpieczeństwa. Wysokie wymagania stawiane przez FDA, tj. wieloletni proces testów oraz badań klinicznych weryfikujących skuteczność i efektywność działania oraz bezpieczeństwo, sprawia, że certyfikat FDA na całym świecie jest uznawany za potwierdzenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa oraz najwyższych standardów medycznych.

Zgodnie z obowiązującymi w klinice procedurami wszystkie zabiegi przeprowadzają tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Wszyscy specjaliści posiadają uprawnienia wymagane do świadczenia usług medycznych i kosmetologicznych oraz przechodzą specjalistyczne szkolenia w zakresie stosowanych w klinice terapii, implantów i preparatów medycznych oraz urządzeń. Wszyscy specjaliści działają wyłącznie w ramach swoich uprawnień i kompetencji, co oznacza, że zabiegi lekarskie w naszej klinice wykonują wyłącznie lekarze.

W zgodzie z wartościami i zasadami w Klinice Miracki nigdy nie były i nie są przeprowadzane terapie eksperymentalne czy niezweryfikowane terapie o niepotwierdzonym działaniu. Wprowadzenie każdej nowej terapii poprzedza precyzyjna i skrupulatna weryfikacja.

Terapie, które oferuje nasza klinika są przeznaczone dla osób w różnym wieku, dorosłych, dzieci oraz osób starszych. Korzystają z nich nasi współpracownicy, my sami oraz członkowie naszych rodzin i przyjaciele.

Wierzymy, że troska o bezpieczeństwo naszych Pacjentów oraz odpowiedzialność za drugiego człowieka, to największa wartość jaką możemy dać naszym Pacjentom i współpracownikom.

Porady i recepcja

pn – pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki