AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Angiologia

Angiologia to jedna z dziedzin chorób wewnętrznych, która skupia się na chorobach naczyń. Pacjenci, którzy cierpią na choroby żył i naczyń, mają żylaki lub pękające naczynka mogą być skierowani przez angiologa na ich leczenie. W klinikach medycyny estetycznej coraz częściej można spotkać angiologa, który pomaga Pacjentom zadbać o zdrowie oraz przywraca zdrowy wygląd skóry. Najpopularniejszym zabiegiem, który usuwa zmiany naczyniowe jest zabieg Cutera Excel V. Jest bezpieczny oraz małoinwazyjny. Zapewnia długotrwałe pozbycie się zmian naczyniowych. Nie wymaga znieczulenia dzięki głowicy chłodzącej. Obszary ciała, które mogą zostać poddane leczeniu to: twarz, szyja, tułów i kończyny.

Przygotowanie do zabiegu

Przed każdym zabiegiem specjalista podaje listę zaleceń, które pomogą Pacjentowi przygotować się do operacji. W przypadku zabiegów angiologicznych należy unikać dużej ekspozycji ciała na słońce (na kilka tygodni przed zabiegiem). Bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie wydepilować obszar skóry, która będzie leczona. W dniu zabiegu Pacjentów obowiązuje zakaz spożywania alkoholu.

Przeciwwskazania

Do zabiegu nie mogą zostać dopuszczone kobiety w ciąży oraz osoby ze świeżą opalenizną. Ponadto, osoby, które przyjmują leki psychotropowe, retinoidy, cierpią na bielactwo, łuszczycę, nowotwór skóry lub mają skłonność do bliznowców, również nie zostaną przez specjalistę zakwalifikowane do zabiegu.

Zalecenia pozabiegowe

By utrzymać efekty zabiegu jak najdłużej, należy go co jakiś czas powtarzać. Po zabiegu należy unikać wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz opalania się. Specjaliści zalecają stosowanie kremów z filtrem UV na obszary skóry, które były leczone.

Polecane zabiegi przy leczeniu chorób naczyń:

Laser Cutera Excel Plus

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki