AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Blizny na twarzy

Przyczyn powstawania blizn na twarzy może być wiele, jednak najczęściej są one spowodowane trądzikiem, wypadkiem lub nieudanym zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej. Twarz jest naszą wizytówką, więc blizny na niej odbierają nam pewność siebie. Blizny powstają na skutek uszkodzenia skóry właściwej oraz zastąpienia jej tkanką łączną włóknistą. Przez to blizny mogą różnić się kolorem od reszty skóry oraz mieć zgrubienia

Blizny na twarzy – leczenie

Twarz to szczególny obszar ciała, dlatego leczenie blizn nie może spowodować kolejnych uszkodzeń, np. poparzeń. Medycyna estetyczna odkryła, że najlepszym sposobem na leczenie, czyli usuwanie blizn jest laseroterapia. Skóra, na której powstała blizna, jest poddawana wiązce światła laserowego, która rozbija strukturę blizny. Laser jest bezbolesny oraz nie ma zagrożenia poparzenia skóry. Lekarze wykorzystują również inne metody w usuwaniu blizn na twarzy, w tym m.in. karboksyterapię i lipotransfer.

Blizny na twarzy – problemy

Im dłużej się nie leczy blizn, tym może być większy problem z ich usunięciem lub terapia może trwać dłużej. Jednak największe konsekwencje są związane ze stanem psychicznym pacjentów. Blizny, które bardzo szpecą twarz, sprawiają, że niektóre osoby nie chcą wychodzić z domu. Dlatego należy jak najszybciej zająć się leczeniem swoich blizn, tym bardziej, że medycyna estetyczna ma bardzo dużo narzędzi, by w tym pomóc.

Polecane zabiegi w leczeniu blizn na twarzy:

Discovery Pico
Laser Icon 1540
Laser iPixel
Mikroplazma Accent
Terapia światłem LED
Karboksyterapia
Lipotransfer
Iniekcyjne ujędrnianie skóry
Peeling chemiczny
Peeling medyczny PRX
Mezoterapia igłowa

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki