AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Cera naczynkowa

Cera naczynkowa – informacje ogólne

Cera naczynkowa, to wbrew pozorom, częsty problem wielu kobiet. To właśnie wtedy, na naszej twarzy, pojawiają się nieestetyczne rumienie, bądź popękane naczynka. Dzieje się tak, przez zbyt cienką warstwę skóry w tym miejscu. Nasze naczynka są umiejscowione zbyt płytko, przez co powstaje dany problem. Pajączki pojawiają się najczęściej pod wpływem działania temperatury. To właśnie zbyt silny wiatr, może powodować ich pękanie. Natomiast ciepłe pomieszczenia – najczęściej – uwidaczniają, niemal natychmiast, dany problem. Obecnie czynników powodujących ten stan jest bardzo wiele. Warto jednak pamiętać, że mimo cery naczynkowej, nie jesteśmy skazane na wiecznie nieestetyczną twarz.

Cera naczynkowa – zapobieganie

By jak najskuteczniej zapobiegać występowaniu naczynek, na naszej cerze, należy unikać przede wszystkim, zbyt gwałtownych temperatur. Nie zapomnij także o tym, by chronić się odpowiednio przed, niezależnymi od ciebie, czynnikami zewnętrznymi (np. wiatrem). By lepiej zapobiegać niechcianym pajączkom, należy stosować odpowiednie kosmetyki zarezerwowane do naszego rodzaju skóry, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie. Należy również unikać zbyt gorących kąpieli, sauny, solarium oraz picia zbyt gorących napoi (np. kawy lub herbaty). Co ciekawe – picie czerwonego wina – również ma wpływ na powstający problem. Niezależnie, od przyczyny występowania danego kłopotu, pamiętaj, że skłonności do cery naczynkowej mogą być dziedziczne!

Cera naczynkowa – zabiegi

Jeśli samo zapobieganie to za mało, koniecznie udaj się do kosmetyczki. Obecnie istnieje mnóstwo zabiegów, które mogą nam pomóc. Problemu cery naczynkowej możemy pozbyć się dzięki: drenażu limfatycznemu (zarówno mechanicznemu jak i ręcznemu), ultradźwięków, jonoforezy, elektrokoagulacji, a także dzięki zabiegom z wykorzystaniem lampy sollux. Nie zapominaj jednak, że medycyna estetyczne również będzie bardzo pomocna. To właśnie dzięki terapii laserowej Twój problem może zostać pokonany!

Przykładowy efekt:

Zabiegi polecane dla cery naczynkowej:

Laser Cutera Excel V

Laser Cutera Excel V+

Laser Cutera Excel V+ Genesis V

Alma Harmony Dye VL

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki