AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Depilacja brwi

Depilacja brwi

Depilacja brwi to sposób na wyregulowanie łuków brwiowych, które są niesymetryczne lub mają zbyt dużą ilość włosków. Dzięki regulacji oczy stają się lepiej wyeksponowane, a  właściciele nowych łuków brwiowych czują się pewniejsi siebie. Dużym problemem są także połączone brwi – w takich przypadkach depilacja również niesie pomoc. Regulacja brwi jest dedykowana zarówno kobietom i mężczyznom. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu lub są zmęczone ciągłymi tradycyjnymi metodami regulacji brwi.

Depilacja brwi – metody

Do podstawowych metod depilacji brwi należą: wosk i pęseta. Jednak znacznie skuteczniejszym sposobem usuwania nadmiaru włosków z łuków brwiowych jest ich laserowe wyregulowanie. Do najpopularniejszych zabiegów depilacji laserowej należą:

depilacja/epilacja laserowa Vectus

depilacja/epilacja laserowa Thunder

depilacja/epilacja laserowa Motus

Aby depilacja przyniosła oczekiwane efekty należy odpowiednio przygotować do niej skórę wokół łuków brwiowych. Skóra nie może mieć świeżej opalenizny oraz urazów naskórka. Oprócz tego Pacjenci muszą powiadomić lekarza o chorobach i przyjmowanych lekach, by mógł wykluczyć przeciwwskazania do depilacji laserowej.

Laserowa depilacja brwi – efekty zabiegu

Aby regulacja brwi była skuteczna oraz trwała należy wykonać od 3 do 5 zabiegów. Po depilacji należy dbać o skórę – unikać sauny i solarium, gorących kąpieli. Zabieg trwa krótko i jest bezbolesny. Laser w przeciwieństwie do wosku nie wywołuje alergii.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki