AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Depilacja twarzy

Depilacja twarzy – informacje ogólne:

Owłosienie twarzy – wbrew pozorom nie dotyczy tylko mężczyzn. Również na kobiecej buzi pojawia się niewielkie owłosienie. Włoski te jednak nie są aż tak widoczne oraz grube, by stanowiły wielki problem. Niestety, kobiety z ciemniejszymi włosami i grubszymi, często muszą zmagać się także z bardziej widocznymi włoskami na buzi. Przez to ich samoocena często jest zaniżona i nie czują się piękne. Nadmierne owłosienie twarzy, jest niezwykle problematyczne, z uwagi na to, że nie da się do tak łatwo i szybko ukryć. W większości przypadków potrzeba systematyczności w działaniu, by cieszyć się gładką cerą.

Depilacja twarzy – zabiegi:

Obecnie istnieje dość sporo zabiegów, które pomagają mierzyć się z tym problemem. Niektóre z nich, możemy przeprowadzić spokojnie w zaciszu domowym. Być może mechaniczne usuwanie Twoich włosków z twarzy, będzie najprostsze. Jednak nie ukrywajmy, że ten sposób tylko pogrubi Twoje włoski. Najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie ich wraz z cebulką. Taki efekt możesz uzyskać dzięki plastrom z woskiem lub paście cukrowej. Nie zapominaj także o kremach do depilacji, które będą bezbolesne. Pamiętaj jednak, że te zabiegi muszą być stosowane regularnie, ponieważ ich efekty są z reguły krótkotrwałe. Najlepszym rozwiązaniem okaże się laseroterapia. Być może i nie należy do najtańszych, ale jej efekty utrzymują się na znacznie dłuższy czas.

Depilacja twarzy – ewentualne powikłania:

Pamiętaj, że najważniejszy jest dobór odpowiedniej depilacji dla Twojej twarzy. Jeśli masz ciemniejszą karnację – nie stosuj pasty cukrowej! Zawarte w niej składniki mogą rozjaśnić miejscami Twoją twarz. Natomiast niektóre z kremów depilujących mogą działać uczulająco na Twoją cerę. Dlatego przed jego użyciem, przetestuj go na nadgarstku! Nie zapominaj, że problem nadmiernego owłosienia może być podłożem choroby, np. zaburzeń hormonalnych. Koniecznie udaj się do lekarza, by wykluczyć taką ewentualność.

Polecane zabiegi

Depilacja/epilacja laserowa Vectus

Depilacja/epilacja laserowa Thunder

Depilacja/epilacja laserowa Motus

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki