AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Depilacja wąsika

Depilacja wąsika – wskazania

Depilacja wąsika to zabieg dedykowany kobietom, które zauważają nad swoimi wargami nieestetyczne włoski. Co prawda wąsik u kobiet jest dużo słabszy niż zarost u mężczyzn, jednak wciąż stanowi spory kompleks. Kobiety z ciemnym owłosieniem mogą borykać się z pojedynczymi, lecz grubymi i widocznymi włoskami.

Depilacja wąsika – domowe sposoby

Domowa depilacja jest najpopularniejszym sposobem na pozbycie się wąsika. Włoski można usuwać ręcznie za pomocą pęsety, jednak należy liczyć się z tym, że po takim usuwaniu włoski odrosną mocniejsze. Innym sposobem jest depilacja woskiem, która niestety przez chwilę stanowi ból. Depilacja woskiem jest także możliwa u kosmetyczki. Należy uważać, by nie poparzyć skóry rozgrzanym woskiem. Panie mogą skorzystać także z kremów do depilacji oraz pasty cukrowej, jednak należy wybierać takie kosmetyki, które nie powodują uczulenia. Wadą wyżej wymienionych metod depilacji jest ich częstotliwość, wąsik należy usuwać mniej więcej co dziesięć dni.

Laserowa depilacja wąsika

Najskuteczniejszą metodą usuwania wąsika jest laseroterapia. Jest to najdroższy sposób, jednak najbardziej trwały. Po zabiegu Pacjentki mogą od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Laseroterapia nie wywołuje podrażnień ani alergii. Jeśli po laserowym usuwaniu wąsika włoski nadal odrastają i są widoczne, należy udać się do specjalisty, ponieważ nadmierne owłosienie twarzy może być objawem choroby.

Polecane zabiegi depilacji wąsika:

Depilacja/epilacja laserowa Vectus

Depilacja/epilacja laserowa Thunder

Depilacja/epilacja laserowa Motus

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki