AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Endermolift

Endermolift to rodzaj zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, służący odmłodzeniu skóry i wymodelowaniu owalu twarzy. Wykonuje się go techniką masażu podciśnieniowego, za pomocą specjalnej głowicy. Zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga naruszenia ciągłości skóry – możemy poddać się masażowi twarzy, szyi, dekoltu lub biustu.

Endermolift – wskazania

Na liftingujący masaż podciśnieniowy endermolift powinny zdecydować się osoby, które chciałyby: ujędrnić skórę twarzy, szyi, dekoltu czy biustu oraz przywrócić jej właściwe napięcie, wygładzić tkankę i zredukować zmarszczki, wymodelować owal twarzy (np. z powodu opadających policzków lub podwójnego podbródka), usunąć obrzęki, poprawić koloryt skóry, czy zlikwidować worki i cienie pod oczami. Dodatkowo lifting bez skalpela endermolift pozwoli na wyraźną poprawę nastroju i uzyskanie efektu odprężenia.

Endermolift – przebieg zabiegu

Przed samym zabiegiem endermolift konieczna jest konsultacja ze specjalistą, w celu ustalenia typu skóry pacjenta. Sama procedura nie wymaga przygotowań – twarz masuje się specjalną głowicą, która dzięki sile podciśnienia zasysa fałd skórny i poddaje go delikatnemu masażowi, za pomocą zamontowanych w niej klapek. Moc zabiegu dobierana jest indywidualnie. Cała procedura trwa zwykle ok. 30 minut. W przypadku liftingu twarzy endermolift nie ma szczególnych wskazań ani przed zabiegiem, ani po nim.

Endermolift – efekty

Dzięki liftingowi bez skalpela endermolift możliwe jest uzyskanie: Lepszego napięcia skóry Wymodelowania i poprawy owalu twarzy Poprawy kolorytu tkanki, zwłaszcza w przypadku masażu twarzy o skórze szarej i zmęczonej Redukcji zmarszczek Poprawy kondycji skóry wokół oczu i odświeżenia spojrzenia. Pierwsze efekty widoczne są tuż po wykonaniu zabiegu endermolift – masaż podciśnieniowy pobudza produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu rezultaty są trwałe i naturalne. Aby uzyskać najlepsze efekty, należy poddać się sesji 10-20 zabiegów.

Polecane zabiegi endermolift:

Endermolift

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki