Hoodoplastyka

Hoodoplastyka to odrębna dziedzina ginekologii estetycznej. Polega ona na plastyce napletka łechtaczki. Ten zabieg plastyki pochwy pozwala na kosmetyczną poprawę jej wyglądu oraz zwiększenie satysfakcji seksualnej.

Hoodoplastyka – działanie

Zabieg hoodoplastyki przeprowadza się w nowoczesnych gabinetach medycyny estetycznej. Do jego wykonania wykorzystuje się narzędzia chirurgiczne, lasery bądź metodę radiofrekwencji (fal radiowych). Przed zabiegiem plastyki napletka łechtaczki zaleca się dokładną depilację okolic intymnych.
Hoodoplastyka polega na usuwaniu nadmiaru tkanki, która pokrywa lub otacza łechtaczkę. Szczególnie, jeśli fałd skórny, tworzący napletek, jest przerośnięty lub nieprawidłowo rozciągnięty. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym i często łączy z waginoplastyką lub labioplastyką.

Hoodoplastyka – wskazania

Wykonanie zabiegu hoodoplastyki zaleca się kobietom, u których zdiagnozowano przerost napletka łechtaczki. Hoodoplastykę stosuje się także do poprawy i plastyki waginy, w celu uatrakcyjnienia jej wyglądu. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest także niezadowolenie z dotychczasowego pożycia seksualnego. Zabieg pozwala na zwiększenie doznań seksualnych pacjentek. Hoodoplastyka eliminuje także problem dyskomfortu, jaki występuje przy noszeniu obcisłej bielizny.

Hoodoplastyka – przeciwwskazania

Plastyki napletka łechtaczki nie powinno wykonywać się w przypadku aktywnych infekcji intymnych. Nie zaleca się przeprowadzania zabiegu kobietom w ciąży oraz w okresie laktacji (karmienia piersią).

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki