AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Hydroksyapatyt

Hydroksyapatyt wapnia to nieorganiczny składnik ludzkich kości oraz minerał, który występuje w przyrodzie. Jest wykorzystywany w stomatologii, ale znalazł swoje zastosowanie także w medycynie estetycznej. Dzięki niemu lekarze są w stanie zredukować zmarszczki oraz przywrócić skórze młodzieńczy wygląd. Hydroksyapatyt działa jako wypełniacz – jest w stanie poprawić kontur twarzy. Po wprowadzeniu go pod skórę następuje produkcja kolagenu, który odpowiada za elastyczność skóry. Sam minerał stopniowo zanika, lecz powstały kolagen zostaje, dzięki czemu skóra wygląda znacznie młodziej. Efekt podania hydroksyapatytu utrzymuje się do 18 miesięcy.

Neauvia – zabieg wykorzystujący hydroksyapatyt

Neauvia to zabieg odmładzający oraz wygładzający skórę twarzy, który zawiera 1% hydroksyapatytu wapnia. Dzięki niemu twarz po zabiegu wygląda naturalnie, ale znacznie młodziej. Metodę tę można również stosować do poprawy napięcia skóry w okolicach płatków uszu, kolan oraz dłoni. Wypełniacz z hydroksyapatytem wykorzystuje się także wtedy, gdy u Pacjentów jest widoczna asymetria twarzy.

Hydroksyapatyt – kto może skorzystać z zabiegu?

Do zabiegu mogą zostać zakwalifikowane osoby, które nie chorują na nowotwory oraz nie są nadwrażliwe na substancje zawarte w wypełniaczu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią muszą wstrzymać się z decyzją o zabiegu Neauvia. Osoby, które zostały zakwalifikowane przez lekarza do terapii nie muszą specjalnie się do niej przygotowywać. Po zabiegu należy stosować na skórę preparaty łagodzące oraz jej nie forsować.

Polecane zabiegi z wykorzystaniem hydroksyapatytu:

Neauvia

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki