AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Karta zabiegowa

Karta zabiegowa to zbiór wszystkich istotnych informacji dotyczących Pacjenta, a potrzebnych do prawidłowego rozpoznania problemu zdrowotnego oraz przeprowadzenia zabiegu. Karty zabiegowe stosuje się w przychodniach lekarskich, szpitalach, gabinetach kosmetycznych oraz w klinikach medycyny estetycznej. Karty są przechowywane w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu, do którego dostęp ma tylko personel medyczny. Karty zabiegowe są niezbędne, by zachować ciągłość leczenia. W przypadku zabiegów medycyny estetycznej, dzięki karcie zabiegowej, lekarz wie, jaki następny zabieg może zaproponować Pacjentowi, a jaki stanowczo odradzić.

Jakie informacje znajdują się w karcie zabiegowej?

Karta zabiegowa zawiera informacje potrzebne do przeprowadzenia konkretnego zabiegu, dlatego też musi zawierać wszystkie istotne dane Pacjenta: dane osobowewiek, waga, wzrostprzebyte chorobyobecne chorobyspecjalna dietaproblem, z jakim Pacjent zgłosił się do klinikirodzaj zabiegu oraz plan jego przebieguleki, które Pacjent przyjmuje oraz jakie zostały mu podane przed zabiegiem, w jego trakcie oraz po nimzalecenia lekarza przed zabiegiem i po niminne uwagi lekarzaWywiad lekarski jest niezbędny do przeprowadzenia zabiegu. Dlatego też, Pacjent nie może zataić lub pominąć żadnych ważnych informacji dotyczących stanu jego zdrowia. Tylko w ten sposób zabieg może przynieść oczekiwane efekty.

Kto ma dostęp do karty zabiegowej?

Według polskiego prawa dokumentacja medyczna musi być przechowywana przez 20 lat. Przez ten okres dostęp do niej ma personel medyczny oraz Pacjent, który wyrazi życzenie, by ją zobaczyć. Wgląd w kartę zabiegową mają także upoważnione do tego osoby przez Pacjenta (np. mąż, córka). Także instytucje, które są uprawnione do tego w Ustawie (np. sądy, prokuratura).

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki