Korekcja nosa

Korekcja nosa – informacje ogólne:

W dzisiejszych czasach, medycyna estetyczna, stała się niezwykle popularna. Podobnie jak dążenie do idealnego piękna – pod każdym, nawet tym najmniejszym, względem. To właśnie najczęściej kobiety decydują się na jakiekolwiek zmiany w swoim wyglądzie. Często jest to motywowane swoją własną samooceną. Przecież każda z nas, dąży do tego, by podobać się przede wszystkim sobie – jak również innym. Obecnie korekta nosa jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów na rynku medycyny estetycznej. To właśnie dzięki niemu, możemy pozbyć się wszelkich krzywizn oraz zniekształceń powstałych na nosie. Medycyna estetyczna jest najlepszą deską ratunku dla osób, które w wyniku wypadku utraciły swoje naturalne piękno.

Korekcja nosa – zabieg:

Zabieg rhinoplastyki z reguły przeprowadza laryngolog lub chirurg. Decydując się na zabieg, należy być przygotowanym na spędzenie w klinice trzech dni. Dzień przed zabiegiem zostajemy raz jeszcze przebadani, dla zachowania bezpieczeństwa. Na drugi dzień odbywa się zabieg, podczas którego jesteśmy poddawani ogólnemu znieczuleniu. Korekta trwa najczęściej około dwóch godzin. Specjalista operuje nas w specjalnie przystosowanych do tego lupach – dzięki czemu, jego praca, jest dokładniejsza. Jeżeli Twoim zmartwieniem są ewentualne blizny – to nie masz się czego obawiać. Większość wykonywanych nacięć robiona jest wewnątrz nosa. Po zabiegu pacjent najczęściej spędza w klinice jeszcze jeden dzień, a następnie może wrócić do domu. Musi jednak ściśle  trzymać się zaleceń, aby uniknąć ewentualnych powikłań. Przede wszystkim, należy pamiętać, o oszczędzaniu swojego nosa. Nie należy spożywać zbyt ciepłych i ostrych potraw. Nie trzymanie się tego może spowodować krwotok. Po około tygodniu pacjent wraca do kliniki na kontrolę, podczas której zdejmowane są szwy. Gdy wszystko przebiega prawidłowo już po dwóch tygodniach wraca się do normalnego trybu życia.

Korekcja nosa – powikłania pooperacyjne:

Każda operacja może nieść ze sobą pewne konsekwencje, o których trzeba pamiętać. Prócz krwawień, jesteśmy wtedy narażeni na alergię, a także infekcję. By jednak tego uniknąć trzeba pamiętać o ścisłym przestrzeganiu zaleceń lekarza. Wybierając klinikę oraz chirurga, pamiętaj o tym, by dokładnie wszystko sprawdzić. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Polecane zabiegi:

Plastyka nosa

Kwas hialuronowy Neauvia

 

 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki