AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Kreska na powiece

Kreska na powiece, czyli makijaż permanentny powstaje przez wprowadzenie pod skórę pigmentu – czarnego lub niebieskiego. Tatuaż utrzymuje się od 2 do 4 lat, w zależności od tego, jaki tryb życia prowadzi Pacjentka (np. czy pali papierosy, czy dużo czasu przebywa na słońcu). Makijaż permanentny można wykonać także na ustach (wtedy wprowadzany pigment ma odcień czerwieni) oraz brwiach. Kreska na powiece – dolnej lub górnej – to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie lubią dużo czasu poświęcać na makijaż. Dzięki takiemu tatuażowi w każdej chwili jest się gotową, by wyjść z domu.

Jak wygląda zabieg robienia kreski na powiece?

Rysowanie kresek wykonuje kosmetolog. Przed wykonaniem kresek należy odbyć ze specjalistą konsultację, podczas której rysowany jest wstępny kształt kresek, by końcowy efekt był jak najbardziej zadowalający. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ Pacjentce podaje się maść ze znieczuleniem miejscowym. Jednak bardziej wrażliwe osoby mogą odczuwać dyskomfort. By efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący należy powtórzyć zabieg po dwóch tygodniach od pierwszego podania pigmentu. Wprowadzany kolor jest bezpieczny dla organizmu – farba nie jest toksyczna oraz nie uczula. Po zabiegu Pacjentki mogą od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. By kreski na powiekach zawsze wyglądały świeżo oraz wyraźnie należy co roku zgłaszać się na zabieg odświeżający.

Usuwanie kresek z powiek

Jeśli kształt kresek na powiekach znudzi się, Pacjentki mogą je usunąć. To samo dotyczy makijażu permanentnego, który został źle wykonany. Obecnie są dostępne dwa nowoczesne lasery, które bezboleśnie i efektywnie usuwają niechciany tatuaż:Discovery PicoPicoSure 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki