AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Krosty swędzące na rękach

Krosty swędzące na rękach – informacje ogólne

Nasze ręce – w szczególności dłonie – podczas codziennych czynności, narażone są bardzo często na podrażnienia. To właśnie dlatego niezwykle istotne jest dbanie o nie. Czasami przytrafiają się czynniki, które powodują uszkodzenia naszej skóry w tym wrażliwym miejscu. Należą do nich reakcje uczuleniowe, na te rzeczy, z którymi mamy styczność. W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko może przyczynić się niejako do takowych reakcji. Ich konsekwencje mogą objawiać się pęcherzami z przeźroczystym płynem, bąblami, a także pokrzywką. Najgorsze w ich występowaniu jest drażniące uczucie swędzenia.

Krosty swędzące na rękach – zapobieganie

Skuteczne zapobieganie zwiąże się przede wszystkim z obserwacją. Należy zwrócić uwagę na to, co może w głównej mierze, przyczyniać się do pojawiania się tych swędzących krost. Być może  ostatnio zmieniłaś proszek do prania lub płyn do płukania tkanin. A może to nowy środek czystości spowodował obecność Twojego problemu? Nie zapomnij zwrócić również uwagi na to co jesz. Być może w Twojej diecie pojawiło się coś, co przyczyniło się do ujawnienia się krost. Warto również upewnić się, czy to nie biżuteria jest odpowiedzialna za powstały problem.

Krosty swędzące na rękach – zabiegi

Gdy problem swędzących krost dopadnie właśnie Ciebie, stosuj kąpiele z dodatkiem rumianku. To właśnie rumianek będzie łagodził te nieprzyjemne uczucie swędzenia. Dzięki jego działaniu łatwiej będziesz powstrzymywać się przed rozdrapywaniem krost. Jest to ważne, ponieważ wtedy nie pogorszysz kondycji swojej skóry. Gdy problem dalej uparcie nie znika – idź do dermatologa.

Polecane zabiegi: 

Lampa LED

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki