AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laser erbowo-yagowy

Laser erbowo-yagowy, czyli w skrócie laser Er:YAG, to urządzenie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej i stomatologii. Należy do laserów frakcyjnych ablacyjnych. Laser erbowo-yagowy działa na zasadzie emisji skupionej wiązki światła o długości fal 2940 nm.

Laser erbowo-yagowy – działanie

Działanie lasera erbowo-yagowego określają przede wszystkim dwie cechy. Jest to bowiem: Laser frakcyjny – oznacza to, że działa precyzyjną wiązką, zwykle na obszarze ok. 1-1,5 mm Laser ablacyjny – w wyniku jego zastosowania dochodzi do ablacji, a więc ,,odparowania” naskórka. Dociera on do wnętrza tkanki, naruszając jej wierzchnie warstwy. Tym samym intensywnie stymuluje naturalne procesy odbudowy komórkowej, a także pobudza wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność oraz napięcie tkanki. W przypadku zabiegów medycyny estetycznej laser erbowo-yagowy pozostawia na obszarze zabiegowym od kilkudziesięciu do nawet kilkuset mikrouszkodzeń. Natomiast w stomatologii wykorzystuje się go głównie w celu usunięcia niepożądanych elementów w jamie ustnej.

Laser erbowo-yagowy – zastosowanie

Laser Er:YAG stosowany jest między innym w celu: Odmłodzenia tkanki – poprawy jędrności i pogrubienia skóry Zniwelowania przebarwień o różnym pochodzeniu Pozbycia się blizn – usuwanie blizn laserem ablacyjnym uchodzi za jedno z najbardziej efektywnych Poprawy kondycji skóry trądzikowej Zredukowania rozstępów Wyrównania i ożywienia kolorytu skóry Wykonania głębokiego peelingu Opracowania ubytków w szkliwie Usunięcia kapturków dziąsłowych Wykonania zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej Dezynfekcji kanałów korzenia Przeprowadzenia kiretażu.

Polecane zabiegi z użyciem lasera erbowo-yagowego:

Dermabrazja laserowa – Fotona Laserowe odmładzanie frakcyjne FOTONA Laserowe obkurczanie pochwy – FOTONA Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu – FOTONA

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki