AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Lipofilling

Lipofilling, nazywany również lipotransferem, to zabieg medycyny estetycznej, polegający na połączeniu liposukcji z wypełnieniem wybranej części ciała tłuszczem pobranym od pacjenta.

Lipofilling – wskazania

Do wskazań do zabiegu lipofillingu należą: Nadmiar uporczywej tkanki tłuszczowej wraz z chęcią nadania pożądanego kształtu innym partiom ciała Widoczne blizny, np. pooperacyjne Wyraźne oznaki starzenia tkanki Utrata napięcia i jędrności skóry. Zabieg można wykonywać na różnych obszarach ciała – szczególnie popularny jest lipofilling twarzy, m.in. transfer pod oczy, w celu odmłodzenia tego obszaru.

Lipofilling – przebieg zabiegu

Pierwszym krokiem zawsze powinna być konsultacja lekarska, w celu wykrycia ewentualnych przeciwwskazań do lipofillingu – opinie lekarzy są tu kluczowe przy ustaleniu, czy procedura będzie bezpieczna. Po zakwalifikowaniu do zabiegu, od pacjenta za pomocą kaniuli pobiera się ok. 20-30 ml tłuszczu, a następnie odwirowuje go w specjalnie zaprojektowanej maszynie. Tak przygotowany tłuszcz aplikuje się w wybrane miejsce. Do zalet zabiegu należą mała inwazyjność i prawdopodobieństwo odrzucenia wypełniacza bliskie zeru.

Lipofilling – efekty

Pierwsze efekty lipofillingu widoczne są już po ok. 7-10 dniach, po ustąpieniu opuchlizny i zasinień pozabiegowych. Dzięki procedurze możliwe jest osiągnięcie efektu: wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki, wygładzenia i ujędrnienia skóry, wyraźnego odmłodzenia tkanki oraz zmniejszenia widoczności blizn. W przypadku zabiegu lipofillingu cena zależy od gabinetu oraz obszaru zabiegowego.

Polecane zabiegi lipofillingu:

LipoLife 3G – liposukcja laserowa Liposukcja ultradźwiękowa – Vaser Lipo

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki