AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Mezoterapia na włosy

Mezoterapia na włosy, czyli Dr Cyj to terapia intensywnie regenerująca. W zabiegu stosowany jest specjalny preparat peptydowy, składający się z siedmiu różnych peptydów i kwasu hialuronowego. Zabieg polega na podawaniu do skóry głowy specjalnego preparatu za pomocą igieł. Mimo, to terapia jest w pełni komfortowa i bezbolesna, bez konieczności podawania znieczulenia. 

Mezoterapia na włosy – wskazania

Mezoterapia to nieinwazyjna metoda leczenia łysienia. Jest ona wskazana dla różnych odmian łysienia, bez względu na to czy przyczyną schorzenia niedobory w diecie, przyjmowanie leków, nadmierny stres czy nieodpowiednia pielęgnacja włosów. Innym wskazaniem jest powolny wzrost włosów. Zabieg Dr Cyj regeneruje skórę głowy i komórki włosów. Poprawia się mikrokrążenie i zwiększa się odporność włosów na szkodliwe czynniki. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. 

Mezoterapia na włosy – efekty

Po zabiegu skóra głowy jest zregenerowana, dzięki czemu, włosy rosną znacznie szybciej. Zahamowane zostaje nadmierne wypadanie włosów. Zastosowany w zabiegu preparat powoduje długotrwałe uwalnianie się składników aktywnych. Efekty mezoterapii widoczne są już po pierwszej sesji i utrzymują się na włosach przez rok.

Polecane zabiegi

Dr Cyj

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki