AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Microblading

Microblading to zabieg wykonywany w gabinetach kosmetycznych polegający na permanentnym tatuowaniu łuków brwiowych. Kosmetyczka za pomocą mikroostrza wprowadza pod naskórek pigment w kolorze odpowiadającym osobie poddającej się zabiegowi. Microblading ma na celu wyrównanie łuków brwiowych oraz zapewnienie im stałego kształtu i koloru, bez względu na porę dnia. Przed wprowadzeniem pigmentu kosmetyczka znieczula łuki brwiowe, jednak możliwe jest odczuwanie bólu. Przez rozpoczęciem tatuowania brwi, kosmetyczka rysuje kształt nowych, który należy zaakceptować. Perfekcyjnie wykonany microblading nie pozwoli odróżnić narysowanych włosków od naturalnych.

Microblading – dla kogo?

Microblading to zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Zapewnia im zawsze perfekcyjnie wyglądające brwi. Łuki brwiowe będą zawsze wyglądały na umalowane oraz wyrównane. Microblading jest szczególnie polecany osobom, które straciły brwi w wyniku leczenia choroby, np. chemioterapią. Bardzo dobrze sprawdza się także u osób, które są aktywne fizycznie. Pot oraz częste wycieranie twarzy nie naruszy zadbanego wyglądu brwi nawet podczas najintensywniejszych treningów.

Microblading – efekty

Po pierwszej sesji makijażu permanentnego brwi należy w niedługim czasie zgłosić się na zabieg przypominający oraz nanoszący korektę. Pierwszy efekt jest bardzo intensywny, dlatego należy poczekać, aż skóra wchłonie barwnik. Zabieg należy powtórzyć po dwóch latach, jeśli chce się podtrzymać jego efekty.

Polecane zabiegi usuwania makijażu permanentnego:


Discovery Pico
PicoSure

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki