Opadające powieki

Opadające powieki są efektem utraty jędrności skóry do którego dochodzi wraz z wiekiem. Dodają twarzy lat, a nawet mogą ograniczać pole widzenia. Bardzo często stanowią kompleks dla wielu osób, na szczęście medycyna estetyczna posiada narzędzia, by poprawić wygląd skóry wokół oczu. Do procesu opadania powiek przyczyniają się także inne czynnik: zmęczenie, stres, brak snu, palenie papierosów lub skłonności skóry do szybszego starzenia się. Opadającym powiekom bardzo często towarzyszą cienie pod oczami.

Opadające powieki – metody leczenia

Stosowanie kremów ujędrniających skórę twarzy nie zawsze przynosi oczekiwane przez Pacjentów efekty. Nie mniej jednak pielęgnacja twarzy jest bardzo istotna. Gabinety medycyny estetycznej szczególnie polecają zabiegi wykorzystujące nici liftingujące za pomocą których można bezinwazyjnie podnieść opadające tkanki. Nici liftingujące są stosowane nie tylko w podnoszeniu powiek, lecz także w korygowaniu owalu twarzy oraz wygładzaniu zmarszczek.

Opadające powieki – efekty zabiegu

Po zabiegu podnoszenia powiek oczy stają się większe, to samo dzieje się z polem widzenia. Skóra wokół oczu staje się gładsza oraz jędrniejsza. Wraz z podnoszeniem powiek Pacjentki bardzo często decydują się na usunięcie cieni pod oczami. Dzięki tym zabiegom twarz otrzymuje młodszy wygląd i bardziej promienny. Dzięki podniesionym powiekom Pacjentki czują się pewniejsze siebie i mogą podkreślać swoją urodę makijażem, który nie zginie pod opadająca powieką.  

Polecane zabiegi:

Chirurgia plastyczna – plastyka powiek górnych i dolnych

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki