AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Operacja uszu

Odstające uszy są jednym z częstszych kompleksów zarówno dzieci, jak i dorosłych. Odstające małżowiny uszne mogą być spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi lub szczególnym ułożeniem płodu. Jeśli uszy odkształciły się w życiu płodowym to zazwyczaj wracają do swojego kształtu do 7. roku życia. Operacja jest zwykle jedynym rozwiązaniem dla osób, które cierpią z powodu swojego wyglądu. Dla dzieci odstające uszy mogą być dużym problemem, który może wpływać na ich relacje z otoczeniem.

Operacja uszu

Operacja uszu jest przeprowadzana przez chirurga w klinikach medycyny estetycznej. Zabieg można przeprowadzać u dzieci już od szóstego roku życia. Operacja jest dość łatwa, ponieważ chrząstkę dziecięcą można swobodnie modelować. Zabieg trwa do 1,5h i jest bezbolesny, ponieważ dzieciom podaje się znieczulenie ogólne. Operacja u dorosłych jest bardziej skomplikowana ze względu na zwapnienia chrząstki. Nie mniej, i u dzieci i u dorosłych korekty uszu przynoszą satysfakcjonujące efekty, które zmieniają komfort życia wszystkich Pacjentów.

Operacja uszu – efekty

Korekta uszu jest zabiegiem na całe życie. Pacjenci mogą być pewni, że ich małżowiny nie powrócą do dawnego, odstającego kształtu. By rany po nacięciach mogły się prawidłowo zagoić należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń lekarza. Uszy bezpośrednio po operacji mogą być nadwrażliwe, dlatego należy dać sobie czas na powrót do zdrowia. Na pewno należy przez jakiś czas unikać wizyt w solarium czy aktywności wymagających dużego wysiłku fizycznego.

Polecany zabieg:

Plastyka uszu

 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki