NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Operacje plastyczne

Operacje plastyczne – informacje ogólne

W dzisiejszych czasach operacje plastyczne stały się niezwykle popularne. Taki zabieg pomaga w zachowaniu jak najlepszego wyglądu. To właśnie dzięki niemu, możemy pozbyć się naszych niedoskonałości. Najczęściej na takie rozwiązanie decydują się kobiety. Chirurgia zapewnia im zmianę wyglądu na taki, który będzie przez nie akceptowany. Mogą przez to podnieść swoją atrakcyjność, a co za tym idzie – samoocenę, która niejako odpowiada za nasze ogólne nastawienie do życia. Nie zapominajmy jednak, że operacje plastyczne, mają głównie na celu pomaganie osobom, które doświadczyły deformacji  ciała. Wtedy zabieg pomaga wrócić przede wszystkim do normalności.

Operacje plastyczne – zabiegi

Obecnie istnieje wiele rodzajów operacji plastycznych. Dzięki nim, możemy poprawić praktycznie wszystko w swoim ciele. Najczęściej , zabieg operacyjny, wiązał się z podaniem narkozy pacjentowi, a następnie przeprowadzeniu zabiegu za pomocą skalpela. Dziś, co prawda, metody te dalej są stosowane, jednak medycyna estetyczna idzie krok dalej. Część zabiegów wykonuje się laserem. Pozwala to na uniknięcie blizn, na które narażają nas tradycyjnie metody. Najczęściej, w klinikach medycyny estetycznej, wykonuje się zabiegi takie jak: powiększanie piersi, zmiana kształtu nosa, usuwanie zmarszczek, odsysanie tkanki tłuszczowej czy korekcje uszu. Nie są to jednak wszystkie, dostępne na rynku, zabiegi. Przede wszystkim, należy pamiętać, że większość z nich, nie ogranicza się tylko i wyłącznie do użycia jednej metody. Obecnie każda z nich jest, w miarę możliwości, dostosowana do indywidualnego pacjenta.

Operacje plastyczne – możliwe powikłania

Czasami sam wybór dobrej kliniki i lekarza, to za mało. Należy brać pod uwagę każdą ewentualność. To właśnie dlatego, niezwykle ważne jest, by stosować się do zaleceń pozabiegowych. Niezależnie od zabiegu, opierają się one przede wszystkim na: unikaniu nadmiernego wysiłku fizycznego i czynników szkodliwych dla naszego organizmu. Jednak najczęściej może dojść do infekcji. Dlatego należy być ostrożnym pod każdym względem.

Polecane zabiegi plastyczne:

Chirurgia plastyczna – plastyka uszu

Chirurgia plastyczna – korekcja nosa

Chirurgia plastyczna – plastyka powiek górnych i dolnych

Chirurgia plastyczna – powiększanie piersi 

Chirurgia plastyczna – podniesienie piersi

Chirurgia plastyczna – zmniejszanie piersi

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki