AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Opuchnięta twarz

Opuchnięta twarz – informacje ogólne:

Wstajesz rano i idziesz do lustra… Pierwsze co widzisz to opuchnięta twarz? Przyczyn tego stanu może być wiele. Zaczynając od problemów z innymi narządami organizmu – a kończąc na tych najbardziej błahych powodach, których byś się nie spodziewała. Jednym z najczęstszych problemów opuchniętej twarzy, jest mocno zakrapiana impreza dzień wcześniej. Właśnie tak, Twój organizm, może zareagować na nadmiar alkoholu. Gdy jednak poprzedni wieczór odbył się bez szaleństw i zabaw, to problem może być poważniejszy. Opuchnięta twarz może być efektem zaburzenia pracy wątroby i nerek. Dlatego warto jest przeanalizować co za tym objawem może się kryć.

Opuchnięta twarz – zapobieganie:

Opuchnięta twarz może być wysłanym, przez nasz organizm sygnałem, o zbyt małej ilości wody. Dlatego niezwykla ważne jest, by uzupełniać dzienne zapotrzebowanie – w zależności od naszego trybu życia. To właśnie wtedy, woda jest zbierana w naszej twarzy. Niedobór ten, odbierany jest przez nasz organizm, jako odwodnienie, które należy uzupełnić. Również zła dieta może przyczynić się do powstawania tego problemu. Sprzyja temu, zwłaszcza, nadmierne używanie soli, która zatrzymuje wodę w naszym organizmie. Warto pamiętać także o dbaniu o to, by w naszej diecie była odpowiednia ilość białka oraz potasu – ich niedobór także wpływa na wygląd naszej twarzy.

Opuchnięta twarz – zabiegi:

Gdy problem opuchniętej twarzy, dosięgnął Ciebie, przed ważnym spotkaniem, należy szybko działać. Musisz zadbać o odpowiednie schłodzenie twarzy. Możesz spróbować przemyć ją kilka razy chłodną wodą. Warto również spróbować potrzymać na skórze plasterki zielonego ogórka. Jako domowy sposób wykorzystaj torebki herbaty, które zaparzysz, a później położysz na swojej twarzy. Zamiast niej możesz to samo zrobić z rumiankiem. Warto również wykonać delikatny masaż twarzy. Jeśli objawy są bolesne i nie znikają – udaj się niezwłocznie do lekarza.

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial
Drenaż limfatyczny
Endermolift

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki