AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Piersi

Biust to dla większości kobiet jeden z większych atrybutów ciała. Niestety nie wszystkie panie mogą cieszyć się z ich kształtu. Dla niektórych za małe lub za duże piersi mogą bardzo obniżać pewność siebie. Problemem są także asymetryczne piersi. Biust kobiety zmienia się w ciągu jej życia, inaczej wygląda u nastolatki, a inaczej u kobiety, która ma za sobą karmienie piersią. Dlatego wiele Pań nie mogąc pogodzić się z tym, czym obdarowała je natura lub nie chcąc poddać się upływowi czasu, decyduje się na korektę swoich piersi. Przy każdej wizycie u specjalisty medycyny estetycznej bardzo ważna jest rozmowa z Pacjentką, która ma na celu jej uświadomić, że zmiana kształtu biustu jest dość radykalnym zabiegiem, na który trzeba być gotowym. Bardzo często przydatna okazuje się rozmowa z psychologiem, który ma za zadanie dowiedzieć się, czym kieruje się kobieta przy podejmowaniu decyzji o ingerencji w kształt własnego ciała.

Zmniejszanie i powiększanie piersi

Obecna medycyna estetyczna posiada wiele małoinwazyjnych narzędzi, za pomocą których może skorygować kształt biustu. Powiększanie piersi nie musi oznaczać wizyty u chirurga plastycznego i wszczepienia implantów. Coraz częściej do powiększenia biustu stosuje się tkankę tłuszczową Pacjentki. Dzięki temu piersi dostaną nowy kształt i rozmiar, a miejsca, w których było za dużo tkanki tłuszczowej zostaną odchudzone. To samo dzieje się w przypadku zmniejszania biustu. Jeśli Pacjentka marzy o mniejszych piersiach, a o większych pośladkach, może uzyskać taki efekt w trakcie jednego zabiegu. Wszystkie zabiegi są bezpieczne i spełniają oczekiwania kobiet. Panie mogą wybierać spośród czterech nowoczesnych metod powiększania lub zmniejszania biustu.

Polecane zabiegi:

Liposukcja połączona z lipotransferemChirurgia plastyczna – powiększanie piersi Chirurgia plastyczna – podniesienie piersiChirurgia plastyczna – zmniejszanie piersi 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki