AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plamy starcze

Plamy starcze

Plamy starcze to przebarwienia, najczęściej na twarzy, szyi i dekolcie, które pojawiają się wraz z upływem czasu. Mogą być spowodowane uwarunkowaniami genetycznymi lub działaniem promieni słonecznych. Najczęściej jednak Pacjenci nie mają wpływu na pojawianie się plam starczych, mogą za to je usunąć. Medycyna estetyczna oferuje zabiegi laseroterapii, które szybko i skutecznie usuwają plamy starcze. Do wyboru Pacjenci mają także peelingi chemiczne oraz zabiegi wybielające. Zabiegi są bezbolesne oraz nie wymagają od Pacjentów okresu rekonwalescencji – od razu mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków. Pacjenci mogą wybierać spośród różnych metod usuwania plam starczych: Alma Harmony iPixel, Alma Harmony Dye-VL, Discovery Pico, Maska tretinoinowa, Nithya, PicoSure

Przygotowanie do zabiegu

Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej Pacjenci odbywają konsultację ze specjalistą. Muszą wtedy poinformować go o wszystkich lekach, które przyjmują oraz o chorobach, na które cierpią. Tylko wtedy lekarz będzie w stanie określić zalecenia przedzabiegowe. Pacjenci mają do dyspozycji wiele zabiegów usuwających plamy starcze, dlatego też przygotowanie jest uzależnione od wybranej metody.

Efekty zabiegu

Efekty usuwania plam starczych są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak by uzyskać satysfakcjonujące efekty, sesje zabiegowe można powtarzać. Plamy starcze są spowodowane procesem starzenia się skóry, którego nie można zatrzymać, dlatego też Pacjenci powinni obserwować swoją skórę oraz dostosować do niej odpowiednią pielęgnację.

Polecane zabiegi

Laser Cutera Excel Plus 

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki