Plastyka narządów rodnych

Specjalistyczne zabiegi plastyczne narządów rodnych charakteryzują się zwiększeniem komfortu seksualnego i psychicznego po porodzie. Najbardziej popularnym wskazaniem do przeprowadzenia plastyki narządów rodnych są zaburzenia położenia narządu płciowego kobiet.

Plastyka narządów rodnych – wskazania

Zabieg plastyki narządów rodnych wskazane są najczęściej u kobiet, które w wyniku trudnych porodów doznały pęknięcia lub rozciągnięcia narządów płciowych i czują dyskomfort z tego powodu, przede wszystkim w doznaniach seksualnych. Pomagają więc kobietom, które przeszły co najmniej jeden poród naturalny i odczuwają spadek satysfakcji seksualnej i „luzy” w pochwie  podczas penetracji. Panie, które na skutek terapii onkologicznej i hormonalnej, zostały dotknięte zmianami w obrębie pochwy także uzyskują pomoc w poprawie życia seksualnego dzięki tym metodom ginekologii plastycznej.

Plastyka narządów rodnych – efekty

Efekty poprawy funkcjonalności narządu płciowego są spektakularne i podnoszą jakość życia seksualnego. Zmiana podejścia do intymności powoduje otwarcie na nowe możliwości oraz zaspokaja potrzebę regeneracji po ciąży i porodzie.

Plastyka narządów rodnych – zabiegi

Przez wiele lat najskuteczniejszą metodą poprawy komfortu seksualnego po porodzie są zabiegi plastyczne. Obecnie najczęściej stosuje się metody plastyki narządów rodnych nie tylko w celu poprawy standardów życia seksualnego Pacjentek, lecz także poprawy estetyki miejsc intymnych. Rodzaj konkretnego zabiegu jest dobierany do indywidualnych potrzeb. Coraz częściej stosowaną praktyką jest waginoplastyka, standardowa operacja w ginekologii plastycznej.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki