AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka odbytu

Plastyka odbytu – informacje ogólne

Plastyka odbytu to zespół zabiegów, których celem jest poprawa estetyki i komfortu tej części ciała. Najczęściej zabiegi plastyczne odbytu są wykonywane w celu usunięcia fałdów okołoodbytniczych i skóry wokół odbytu. Nadmiar skóry w okolicy odbytu jest zazwyczaj wynikiem przebycia zakrzepicy okołoodbytniczej, żylaków odbytu, u kobiet porodów, stałego, dużego wysiłku fizycznego. Niezdiagnozowane powodują narastający dyskomfort i stany zapalne wokół odbytu.

Plastyka odbytu – wskazania

Zabiegi plastyczne odbytu są wskazane dla osób, które odczuwają dyskomfort z powodu wystających z odbytu i niedających się ukryć fragmentów skóry. Często metody chirurgii plastycznej odbytu są zalecane osobom, które mają uczucie mokrego odbytu, pieczenie połączone z zaczerwienieniem i cierpią z powodu świądu wokół odbytu.

Plastyka odbytu – zabiegi

Istnieją różne rodzaje zabiegów i o wyborze jednego z nich należy rozmawiać z lekarzem. Jedynie wcześniejsza konsultacja specjalistyczna połączona z dokładną oceną stanu okolicy odbytu pozwoli na wybór stosownego zabiegu. Tylko specjalista po ocenie stanu ogólnego naszego zdrowia może zaproponować odpowiednie dla pacjenta rozwiązanie. Najbardziej popularnym zabiegiem jest laserowa plastyka fałdów okołoodbytniczych, która polega na wycięciu fałdów, tyle że przy użyciu lasera. Po zabiegu plastycznym odbytu pacjent otrzymuje szczegółowe instrukcje postępowania i jest zapraszany do kontroli po ok 4-6 tygodniach.

Plastyka odbytu – efekty

Efekty zabiegów plastycznych odbytu są natychmiastowe i poprawiają poczucie komfortu oraz estetykę okolic intymnych.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki