AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka sromu

Plastyka sromu bazuje na wykonaniu poziomego cięcia równolegle do warg sromowych mniejszych i wycięcia nadmiaru tkanki, a następnie zszyciu nacięć za pomocą pojedynczych szwów. Blizny pokrywają się z naturalnymi załamaniami w skórze operowanej okolicy i są raczej niewidoczne.

Plastyka sromu – efekty

Metody plastyki krocza są przeznaczone dla kobiet, które chcą nie tylko pozbyć się przerośniętych warg sromowych, lecz także odmłodzić wygląd swojego krocza. Zabiegi plastyczne sromu zapewniają przede wszystkim napięcie mięśni otaczających pochwę, dzięki czemu poprawiają jakość życia seksualnego.

Plastyka sromu – zabiegi

Metody plastyki sromu bazują na zmniejszeniu przerośniętych warg sromowych, które często są przyczyną dolegliwości bólowych i dyskomfortu w trakcie czynności, takich jak aktywność fizyczna i seksualna. Zabiegi plastyki sromu redukują podrażnienia i nawracające stany zapalne, ból w trakcie stosunku i trudności z utrzymaniem właściwej higieny okolic intymnych oraz niemożność uprawiania niektórych sportów. Przebieg proponowanych przez ginekologię plastyczną zabiegów zależy przede wszystkim od upodobań i preferencji pacjentki, dlatego decydująca jest rozmowa ze specjalistą. Plastyka sromu trwa zazwyczaj około godziny i może być przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym, dlatego przed zabiegiem należy wykonać wszystkie badania, które zlecił specjalista i skonsultować się z anestezjologiem. Rekonwalescencja po zabiegu plastyki sromu nie jest skomplikowana. Pacjentka ma możliwość wyjść ze szpitala już kilka godzin po operacji, ale czasami zaleca się pozostanie pod opieką lekarską jeszcze dobę.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki