Plastyka stulejki

Zabiegi plastyczne stulejki są przeprowadzane w celu eliminacji dolegliwości z męskim problemem okolic intymnych. Metody plastyczne stulejki są wskazane w celu poprawy komfortu tej części ciała i redukcji mankamentów stulejki, które często są wrodzone, nabyte (wywołane poprzez stany zapalne napletka oraz choroby skóry, urazy). Plastyka stulejki jest pomocna w przypadkach, gdy stulejka utrudnia lub uniemożliwia czynności higieniczne i zmniejsza doznania seksualne.

Plastyka stulejki – wskazania i efekty

Plastyka stulejki jest wskazana dla osób, które odczuwają ból i dyskomfort w trakcie współżycia seksualnego, co niesie ryzyko stanów zapalnych napletka. Większość metod wykorzystywanych w chirurgii plastycznej daje bardzo szybkie rezultaty, a efekty są spektakularne.

Plastyka stulejki – przebieg

Plastyka stulejki w większości przypadków polega na wykonaniu zabiegu chirurgicznego napletka. Plastyka stulejki w swoich metodach opiera się na na poszerzeniu napletka tak, aby mężczyzna mógł go komfortowo zsunąć z żołędzi. W niektórych przypadkach konieczne jest obrzezanie, czyli całkowite usunięcie napletka. Zabiegi są krótkie i przeprowadzane w warunkach ambulatoryjnych.

Plastyka stulejki – leczenie

Leczenie stulejki w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta sprowadza się do wykonania zabiegu plastyki penisa. Współcześnie procedura plastyki stulejki jest przeprowadzana przez chirurga. Zabiegi plastyczne stulejki charakteryzuje niewielka inwazyjność: metody przeprowadzane są najczęściej w znieczuleniu miejscowym, a rehabilitacja trwa około dwa tygodnie.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki