AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka stulejki

Zabiegi plastyczne stulejki są przeprowadzane w celu eliminacji dolegliwości z męskim problemem okolic intymnych. Metody plastyczne stulejki są wskazane w celu poprawy komfortu tej części ciała i redukcji mankamentów stulejki, które często są wrodzone, nabyte (wywołane poprzez stany zapalne napletka oraz choroby skóry, urazy). Plastyka stulejki jest pomocna w przypadkach, gdy stulejka utrudnia lub uniemożliwia czynności higieniczne i zmniejsza doznania seksualne.

Plastyka stulejki – wskazania i efekty

Plastyka stulejki jest wskazana dla osób, które odczuwają ból i dyskomfort w trakcie współżycia seksualnego, co niesie ryzyko stanów zapalnych napletka. Większość metod wykorzystywanych w chirurgii plastycznej daje bardzo szybkie rezultaty, a efekty są spektakularne.

Plastyka stulejki – przebieg

Plastyka stulejki w większości przypadków polega na wykonaniu zabiegu chirurgicznego napletka. Plastyka stulejki w swoich metodach opiera się na na poszerzeniu napletka tak, aby mężczyzna mógł go komfortowo zsunąć z żołędzi. W niektórych przypadkach konieczne jest obrzezanie, czyli całkowite usunięcie napletka. Zabiegi są krótkie i przeprowadzane w warunkach ambulatoryjnych.

Plastyka stulejki – leczenie

Leczenie stulejki w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta sprowadza się do wykonania zabiegu plastyki penisa. Współcześnie procedura plastyki stulejki jest przeprowadzana przez chirurga. Zabiegi plastyczne stulejki charakteryzuje niewielka inwazyjność: metody przeprowadzane są najczęściej w znieczuleniu miejscowym, a rehabilitacja trwa około dwa tygodnie.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki