AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Plastyka waginy

Plastyka waginy jest standardową i jedną z najczęściej wykonywanych operacji z zakresu ginekologii plastycznej. Metody ginekologii plastycznej stosowane są najczęściej u kobiet, które w wyniku trudnych porodów doznały pęknięcia oraz rozciągnięcia narządów rodnych.

Plastyka waginy – wskazania

Zabieg jest polecany przede wszystkim kobietom, które przeszły poród naturalny lub zakończyły prokreację i odczuwają spadek satysfakcji seksualnej. Przeprowadzenie plastyki waginy zalecane jest także pacjentkom, które na skutek terapii onkologicznej lub hormonalnej, zostały dotknięte zmianami w okolicy waginy. Jedyne przeciwwskazania do zabiegu plastyki waginy to choroba nowotworowa, infekcja intymna i nieodpowiedni wynik cytologiczny.

Plastyka waginy – charakterystyka

Pacjentki, które decydują się na zabieg plastyki waginy, kierują się przede wszystkim chęcią poprawy funkcjonalności narządu płciowego i podniesienia jakości życia seksualnego. Zabiegi plastyczne waginy charakteryzują się pozytywnym wpływem na doznania seksualne obojga partnerów.

Plastyka waginy – efekty

Efekty plastyki waginy są spektakularne i charakteryzują się poprawą funkcjonalności narządu płciowego i skuteczną pomocą w podniesieniu jakości życia seksualnego, zaspokajając potrzebę regeneracji narządów intymnych po ciąży i porodzie.

Plastyka waginy – przebieg

Zabieg plastyczny pochwy polega na chirurgicznym wycięciu zwiotczałych tkanek i ich ponownym zszyciu. Efektem zabiegu zwężenie pochwy i przywrócenie jej funkcjonalności.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki