AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Pryszcze na nosie

Pryszcze na nosie – informacje ogólne:

Pryszcze powstają na skutek zbierania się w naszych porach zanieczyszczeń. Zbyt duża ilość potu, bakterii bądź martwego naskórka przyczynia się do ich powstawania. Z kolei sebum – łój skórny – produkowany w nadmiarze zatyka nasze pory. Powstawaniu pryszczy najbardziej sprzyja skóra mieszana, a także tłusta. Nie oznacza to jednak, że problem ten omija osoby z cerą suchą. Wpływ na występowanie tych nieestetycznych krost mają również warunki w jakich na co dzień przebywamy. Jeżeli pracujesz w klimatyzowanym pomieszczeniu, to również może to przyczyniać się do nadmiernej pracy Twoich gruczołów łojowych. Należy również wiedzieć, że nieprawidłowa praca naszych hormonów oraz skłonności genetyczne, także mogą mieć wpływ na kondycję naszej cery.

Pryszcze na nosie – zapobieganie:

Aby jak najskuteczniej zapobiegać pojawianiu się pryszczy na naszej skórze, należy przyjrzeć się naszej codziennej diecie. Przede wszystkim trzeba pić dużo wody, która pomoże oczyścić nasze ciało, a także wypłucze wszelkie toksyny. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wprowadzenie do swojej diety produktów o działaniu przeciwbakteryjnym. Jabłka, marchewka, kapusta, buraki, jogurt, kminek, cebula, a także koper będą właśnie w taki sposób oddziaływać. Wystarczy w naszą dietę wprowadzić jeden z tych produktów, by po czasie zauważyć rezultaty. Warto również spróbować ograniczyć stres, który także przyczynia się do powstawania pryszczy.

Pryszcze na nosie – zabiegi:

Codzienna pielęgnacja naszej twarzy tonikami może znacząco poprawić jej jakość. Toniki pomagają utrzymać właściwe pH skóry. Warto również stosować peelingi, które oczyszczą nasz nos z powstających zanieczyszczeń i usuną martwy naskórek. Na rynku kosmetycznym znajdziemy także maski do twarzy, które oczyszczą naszą cerę. Gdyby uciążliwy problem w dalszym ciągu nie dawał za wygraną, warto będzie skontaktować się z dermatologiem. Przede wszystkim nie wyciskaj pryszczy, gdyż możesz pogorszyć problem!Sebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki