Pryszcze za uchem

Pryszcze za uchem – leczenie

Leczenie zarówno pryszczy za uszami, jak i krost na twarzy powinno się rozpocząć od odpowiedniej diagnostyki i podjęcia czynności kosmetycznych, które pomagają odzyskać zdrową oraz pięknie prezentującą się skórę. W tym celu, wskazane jest regularne stosowanie specjalnych peelingów oczyszczających cerę, a także terapii z użyciem kwasów złuszczających AHA (migdałowy, cytrynowy, jabłkowy), które mają działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne. Medycyna estetyczna posiada także inne sposoby, doskonale wspomagające leczenie, do terapii przeciwtrądzikowej wykorzystywane są na przykład lasery z głowicą ACNE, przeznaczone są do walki z aktywnym trądzikiem.

Pryszcze za uchem – profilaktyka

W przypadku leczenia pryszczy za uszami, które jest związane z nadmiernym rogowaceniem skóry w obrębie gruczołów łojowych i mieszków włosowych, polecana jest dieta bogata przede wszystkim w witaminy A, C, E. Dobrze jest natomiast unikać fast foodów, słodyczy oraz ostrych przypraw, ponieważ tego rodzaju produkty dodatkowo pobudzają wydzielanie łoju. Profilaktyka zdrowotna wobec zewnętrznych objawów choroby, jaką jest trądzik, obejmuje również systematyczne oczyszczanie zmienionych obszarów skóry.

Polecane zabiegi w leczeniu pryszczy za uchem

Polecane zabiegi w leczeniu pryszczy za uszami, a także krost na twarzy i występujących w pozostałych miejscach ciała, a także blizn potrądzikowych to m.in.

Peeling chemiczny

Peeling Refresh

Peeling Salipeel Lic

Maska tretinoinowa

Discovery Pico

Cutera Excel V

Icon 1540

Alma Harmony iPixel

PicoSure

Sebacia – innowacyjna niefarmakologiczna metoda leczenia trądziku

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki