AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Radiochirurgia

Metoda radiochirurgii wykorzystywana jest nie tylko przy leczeniu chorób nowotworowych. Chirurgia radiofalowa, zwana inaczej zabiegi częstotliwością radiową, jest powszechnie stosowana również w nowoczesnej dermatologii i medycynie estetycznej.

Radioterapia – na czym polega

Radiochirurgia to metoda wykorzystująca zmienny prąd o wysokiej częstotliwości, pozwalający na cięcie tkanek. Zabieg z użyciem częstotliwości radiowej pozwala na bezpieczne wykonanie nacięć i koagulacji tkanki. Diatermia radiofalowa polega również na podgrzaniu obszaru poddanego zabiegowi.

Radioterapia – zastosowanie

Radiochirurgia jest nowoczesną i bezpieczną metodą, stosowaną m.in. w leczeniu nowotworów, ale również w zabiegach medycyny estetycznej. Procedury estetycznez użyciem częstotliwości radiowej umożliwiają: Leczenie chrapania Usuwanie zmian skórnych. Zabieg leczenia chrapania z zastosowaniem radioterapii jest wykonywany w profesjonalnych warunkach ambulatoryjnych, z użyciem miejscowego znieczulenia. Polega on na poszerzeniu cieśni gardła, a więc drogi, którą pokonuje powietrze podczas oddychania. Wykorzystywane w zabiegu urządzenie pozwala na wykonanie precyzyjnych nacięć dzięki wykorzystaniu fal radiowych o odpowiednio wysokiej częstotliwości i temperaturze. Zabieg z użyciem cienkiego, izolowanego drucika emitującego fale radiowe, wykonuje się na podniebieniu lub innych obszarach wymagających leczenia. W trakcie procedury tworzone są niewielkie blizny, a samo podniebienie jest utwardzane. W przypadku zmian skórnych, użyte fale elektromagnetyczne umożliwiają szybkie i bezpieczne usunięcie takich niedoskonałości, jak brodawki, kaszaki, czy znamiona. Przed zabiegiem radiochirurgicznym pobierany jest wycinek potrzebny do dalszego badania. Po przeprowadzeniu procedury znamiona znikają lub są w dużym stopniu niwelowane.

Polecane zabiegi z zastosowaniem radiochirurgii:

Radiochirurgia Ellman – leczenie chrapania Radiochirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki