NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Uniesienie biustu

Podniesienie biustu to zabieg wykonywany w klinikach medycyny estetycznej, który ma za zadanie poprawić wygląd obwisłych piersi. Biust traci swój dawny wygląd w związku z działaniem grawitacji, jako efekt starzenia się, skutek ciąży i karmienia oraz szybkiego zrzucenia dużej wagi. Obwisłe piersi bardzo niekorzystnie wpływają na pewność siebie kobiet, dlatego nowoczesne metody podnoszenia biustu są idealne dla tych pań, które znów chcą cieszyć się ze swojego wyglądu.

Uniesienie biustu – metody

Nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje różnorodnymi bezpiecznymi metodami korekty biustu, które wykluczają użycie przez lekarza skalpela. Pacjentki w zależności od własnych potrzeb oraz stanu zdrowia mogą wybierać spośród zabiegów:

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

Lipoliza ultradźwiękowa Vaser Lipo

Nici liftingujące Happy Lift

Nici liftingujące Silhouette Soft

Mezoterapia igłowa

Karboksyterapia

Liposukcja z lipotransferem

Chirurgia plastyczna – podniesienie piersi

Uniesienie biustu – wskazania do zabiegu

Głównym wskazaniem do zabiegu jest obwisły kształt biustu. Oprócz tego lekarz musi dokładnie sprawdzić, czy Pacjentka nie posiada przeciwwskazań, by przeprowadzić zabieg. Zakwalifikowane do zabiegu na dwa tygodnie przed zabiegiem muszą odstawić aspirynę oraz przestać palić papierosy. Wskazaniem do zabiegu jest również duże niezadowolenie kobiet ze swojego wyglądu, jednak w takich przypadkach Pacjentki mogą być skierowane na rozmowę z psychologiem.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki