Uniesienie biustu

Podniesienie biustu to zabieg wykonywany w klinikach medycyny estetycznej, który ma za zadanie poprawić wygląd obwisłych piersi. Biust traci swój dawny wygląd w związku z działaniem grawitacji, jako efekt starzenia się, skutek ciąży i karmienia oraz szybkiego zrzucenia dużej wagi. Obwisłe piersi bardzo niekorzystnie wpływają na pewność siebie kobiet, dlatego nowoczesne metody podnoszenia biustu są idealne dla tych pań, które znów chcą cieszyć się ze swojego wyglądu.

Uniesienie biustu – metody

Nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje różnorodnymi bezpiecznymi metodami korekty biustu, które wykluczają użycie przez lekarza skalpela. Pacjentki w zależności od własnych potrzeb oraz stanu zdrowia mogą wybierać spośród zabiegów:

Uniesienie biustu – wskazania do zabiegu

Głównym wskazaniem do zabiegu jest obwisły kształt biustu. Oprócz tego lekarz musi dokładnie sprawdzić, czy Pacjentka nie posiada przeciwwskazań, by przeprowadzić zabieg. Zakwalifikowane do zabiegu na dwa tygodnie przed zabiegiem muszą odstawić aspirynę oraz przestać palić papierosy. Wskazaniem do zabiegu jest również duże niezadowolenie kobiet ze swojego wyglądu, jednak w takich przypadkach Pacjentki mogą być skierowane na rozmowę z psychologiem.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki