NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Waginolabioplastyka

Waginolabioplastyka lub po prostu labioplastyka to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, którego celem jest zmiana wielkości, a także kształtu i ogólnego wyglądu warg sromowych – może dotyczyć warg sromowych mniejszych oraz większych.


Waginolabioplastyka – zastosowanie

Ten rodzaj zabiegu z dziedziny chirurgii estetycznej ma na celu korekcję wad warg sromowych, do których doszło pod wpływem urazów mechanicznych, porodu i procesów okołoporodowych, a także poprawę kształtu i wielkości warg sromowych, które urosły niesymetrycznie lub są naturalnie przerośnięte. Asymetria, deformacja bądź przerost warg sromowych mniejszych może powodować dyskomfort w życiu codziennym oraz podczas stosunku płciowego, a nawet utrudniać higienę miejsc intymnych. Nieodpowiednia anatomia warg sromowych mniejszych ma także wpływ na samopoczucie kobiet, powodując u pacjentko brak pewności siebie, wstyd oraz zahamowania.

Waginolabioplastyka – zabieg

Korekta waginy odbywa się metodą chirurgiczną. Korekcja kształtu dostosowywana jest do potrzeb oraz oczekiwań pacjentki. Przed wykonaniem zabiegu konieczna jest wizyta u chirurga plastycznego, który ma wykonać korektę, w celu przeprowadzenia przez niego wywiadu. Należy zawsze stosować się do zaleceń chirurga. Po zabiegu waginolabioplastyki trzeba powstrzymać się od wykonywania pracy fizycznej do momentu, kiedy zagoi się rana i ustąpi obrzęk. Należy wstrzymać się także od aktywności seksualnej przez okres dwóch miesięcy od przeprowadzenia zabiegu.

Waginolabioplastyka – przeciwwskazania

Zabieg korekty warg sromowych mniejszych, jak również ogólna waginoplastyka, odradzana jest osobom, u których nie zakończył się jeszcze okres dojrzewania. Przeciwwskazaniem jest także miesiączka występująca w trakcie zabiegu, źle leczona cukrzyca, zakażenie i podrażnienie warg sromowych oraz ogólny zły stan zdrowia pacjentki.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki