NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Waginoperineointroitoplastyka

Waginoperineointroitoplastyka jest jednym z elementów medycyny estetycznej, która specjalizuje się w waginoplastyce, czyli zabiegach korygujących wady w obszarze kobiecych narządów płciowych. Zabieg waginoperineointroitoplastyki łączą w sobie plastykę pochwy, a także jej przedsionka oraz plastykę krocza. Nazwa stanowi połączenie dwóch dziedzin waginoplastyki, mianowicie perineoplastyki oraz introitoplasyki, które odpowiadają kolejno zabiegom krocza i zabiegom na przedsionku pochwy.

Waginoperineointroitoplastyka – wskazania do zabiegu

Plastyka waginy, a w szczególności waginoperineointroitoplastyka, zalecana jest kobietom, które cierpią z powodu zwiotczenia mięśni krocza, nieestetycznych zmian pochwy oraz jej przedsionka, a także dolegliwości bólowych okolic intymnych, spowodowanych między innymi: Porodem i procesem okołoporodowym, który wpłynął na znaczne osłabienie się tkanki ścianek pochwy, a także powstawania zrostów i blizn. Urazem, wskutek którego nastąpiła deformacja lub ubytek tkanki. Naturalnym procesem starzenia się organizmu, wskutek którego nastąpiło zwiotczenie mięśni oraz tkanki pochwy. Źle zagojonych ran, do których doszło w wyniku urazów mechanicznych. Dolegliwości te sprawiają duży dyskomfort w życiu codziennym, znacznie obniżają estetykę okolic intymnych, a także mogą wpływać na obniżenie jakości stosunków płciowych lub ich uniemożliwienie. Wskazaniem do waginoperineointroitoplastyki mogą być także kompleksy i złe samopoczucie psychiczne wywołane problemami okolic intymnych.

Waginoperineointroitoplastyka – zabieg

Plastyka krocza oraz przedsionka pochwy często odbywa się poprzez zabieg laserowy, który pobudzić ma tkankę do wytwarzania kolagenu odpowiedzialnego za elastyczność i jędrność. Waginoperineointroitoplastyka może polegać również na  a wypełnieniu okolic zabiegowych specjalnym preparatem, który pozwala korygować kształt pochwy, aby przywrócić jej prawidłową formę i estetyczny wygląd.

Waginoperineointroitoplastyka – efekty

Do efektów waginoperineointroitoplastyki możemy zaliczyć: Zmniejszenie lub całkowite zniwelowanie bólu u pacjentki Poprawę samopoczucia i pozbycie się kompleksów Przywrócenie funkcjonalności narządów płciowych Poprawę estetyki pochwy i krocza.

Polecane zabiegi przed wykonaniem waginoperineointroitoplastyki:

Konsultacja ginekologiczna

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki