NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Wągry na łydkach

Wągry na łydkach – informacje wstępne

Wągry na łydkach to drobne, ciemne kropki, które wyglądem mogą nam przypominać plamki występujące na truskawkach. Są one głównym problemem osób o jasnej karnacji, ponieważ to właśnie u nich są widoczne najlepiej. Takie problemy występujące na skórze noszą także nazwę zaskórników. Powstają między innymi przez niewłaściwą depilację. Podczas pośpiechu bardzo łatwo jest zapomnieć o tym, by sprawdzić czy nasza maszynka do depilacji jest odpowiednio czysta. Gdy przez swoją nieuwagę używamy już bardzo zużytej maszynki to na naszych łydkach pojawia się problem. Oznacza to, że w przypadku zbyt tępych ostrzy nie usuwamy włosków z mieszka włosowego, a co za tym idzie sprzyja to powstawaniu wągrów. Oznacza to, że w dalszym czasie te włoski zatrzymują na sobie kosmetyki, których używamy, pot bądź pozostałości z martwego naskórka.

Wągry na łydkach – zapobieganie

Aby cieszyć się nieskazitelną skórą bez wągrów należy w głównej mierze pamiętać o częstej zmianie maszynki – w przypadku, gdy zauważymy, że jej ostrza nie są już dostatecznie ostre należy od razu się jej pozbyć. Jest jednak jeszcze lepszy sposób na to, by uniknąć tego niechcianego problemu. Mianowicie: zmiana sposobu depilacji nóg. Zamiast używać jednorazowych maszynek na pewno lepszym rozwiązaniem będzie przejście na depilację laserową, która da nam pewność, że nie pozostaną po niej żadne włoski.

Wągry na łydkach – zabiegi

Gdy jesteśmy już posiadaczami wągrów na naszych łydkach możemy ratować się peelingiem. Dzięki jego działaniu antybakteryjnym i ściągającym możesz mieć pewność, że pozbędziesz się niechcianych wągrów. Dodatkowo pomocne mogą okazać się gorące kąpiele oraz masaże. Ciepła woda pomoże naszym zatkanym porom się otworzyć, a co za tym idzie – oczyścić.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki