AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Woda różana

Woda różana – informacje ogólne

Woda różana słynie przede wszystkim ze swoich właściwości nawilżających. To właśnie dzięki niej, możemy uzupełnić witaminy takie jak: A, B, C i E. Witaminy te, w głównej mierze, są odpowiedzialne za zdrowy, piękny i młody wygląd naszej cery. Dzięki temu, że kosmetyk ten, zawiera również flawonoidy – mamy pewność, że stosowanie go, utlenia naszą cerę jak tonik. Wodę różaną możemy również stosować w kuchni, choć jest to znacznie mniej popularne. Częściej, w kuchni, spotkamy ją na Bliskim Wschodzie. Ze względu na swoje właściwości, hydrolat ten, może być stosowany jako płukanki na włosy, oraz dodatek do kąpieli.

Woda różana – zapobieganie

Regularne stosowanie wody różanej, znacznie poprawia wygląd skóry. Dzieje się tak, za sprawą flawonoidów, które mają właściwości utleniające i rozświetlające. Dodatkowo skóra staje się nawilżona, a proces powstawania zmarszczek zostaje spowolniony. Preparat ten okazuje się również niezwykle pomocny w codziennej walce z trądzikiem. Jednak należy używać go jako wsparcia w terapii leczniczej. Co się tyczy włosów – płukanki w wodzie różanej wzmacniają jego ogólną strukturę (od cebulek) oraz zapobiegają ich wypadaniu. Zaś dodawana do kąpieli – pomoże w pełni się zrelaksować.

Woda różana – samodzielne przygotowanie

Wodę różaną można kupić – albo przygotować samodzielnie. Do tego drugiego niezbędne będą: płatki róży, woda, miska, folia spożywcza oraz gaza medyczna. Płatki kwiatu należy zmoczyć wodą, a następnie umieścić je na gazie i szczelnie zawinąć (tak, aby płatki nie wydostawały się). Tak zabezpieczone płatki umieść w misce i zalej wodą (płatki mają być lekko przykryte). Całość nakryj folią i odstaw na noc. Już na drugi dzień możesz cieszyć się swoją domową wodą różaną!

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki