START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Wybielanie odbytu

Miejsca intymne to szczególny obszar ciała, który posiada ogromne znaczenie przy zbliżeniach z bliską osobą. Wraz z upływem czasu, wskutek zmian hormonalnych, różnych chorób oraz ciąży, w obszarze warg sromowych i odbytu pojawiają się ciemne przebarwienia. To wstydliwa przypadłość, którą można leczyć, warto więc wykorzystać nowoczesne metody medycyny estetycznej, żeby poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Głównie z tego powodu, że zaniechanie terapii przyczynia się do dyskomfortu w kontaktach seksualnych i wiąże się z ryzykiem powstawania zahamowań w tej istotnej dla większości osób sferze. Tradycyjny krem do wybielania odbytu może w takiej sytuacji okazać się niewystarczający, podobnie jak stosowanie domowych sposobów. Dobrze jest więc skorzystać z najnowszych metod medycyny estetycznej.

Wybielanie odbytu – informacje ogólne

Obecnie wybielanie analne jest jedną z form poprawy wyglądu odbytu, stosowaną wobec osób, które borykają się z problemem przebarwienia tego obszaru skóry na ciemny kolor. Jednym z powszechnie dostępnych środków na rozwiązanie tej wstydliwej dolegliwości jest krem do wybielania odbytu, jego zastosowanie wiąże się jednak z ryzykiem powstawania uczuleń. Prezencję w tym rejonie ciała można natomiast w krótkim czasie bezpiecznie polepszyć za pomocą laserowego wybielania miejsc intymnych.

Wybielanie odbytu – domowe sposoby

Sposobem na wybielanie odbytu, który może być używany w domowym zaciszu jest sok z cytryny. Głównie za sprawą swojej naturalności i łagodności ta dodatkowa metoda wspomagająca rozjaśnianie miejsc intymnych cieszy się uznaniem niektórych osób. Inną metodą na rozwiązanie tego rodzaju problemu może być także wykorzystanie kurkumy. Przyprawę można zmieszać z sokiem z cytryny oraz odrobiną miodu. Mieszanka ta służy jako maseczka wybielająca, a należy ją stosować przez kilka minut. Warto pamiętać, że tego rodzaju domowe metody mogą uczulać skórę. Ponadto, ich stosowanie najczęściej nie przynosi satysfakcjonujących efektów końcowych.

Wybielanie odbytu laserem – przygotowanie do zabiegu i przebieg leczenia

Laserowe wybielanie analne wymaga wcześniejszej konsultacji w zakresie ginekologii estetycznej. Przed wykonaniem zabiegu należy starannie usunąć owłosienie z obszaru planowanego leczenia. Naświetlanie przynosi pozytywne rezultaty już po pierwszym razie, jednak w przypadku wystąpienia konieczności, kuracja jest powtarzana. Terapia ta jest bezbolesna, trwa około kilkunastu minut i wiąże się z krótkim okresem rekonwalescencji. Przez kilka dni wskazane jest jedynie wstrzymanie się od kontaktów seksualnych.

Wybielanie odbytu laserem – przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu laserowego wybielania odbytu jest ciąża, a także infekcje i uszkodzenia naskórka miejsc intymnych. Warto w każdej sytuacji wątpliwości poinformować o tym lekarza, który z pewnością doradzi w niejasnych kwestiach.

Wybielanie odbytu laserem – zalecenia pozabiegowe

Po laserowym wybielaniu miejsc intymnych należy powstrzymać się od współżycia seksualnego. Ponadto, przez kilka dni wskazane jest smarować skórę leczonego obszaru kremem nawilżającym, ponieważ może ona być delikatnie zaczerwieniona i podrażniona. Po tym okresie wszelkie drobne efekty uboczne znikają, a skóra staje się o wiele jaśniejsza i naturalnie wyglądająca.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki