AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Wypełnianie ust

Wypełniacz stosowany do powiększania ust to metoda dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom, którzy pragną pożegnać swoje małe usta. Wąskie wargi sprawiają, że twarz wygląda starzej oraz ma zacięty wyraz. Usta tak samo jak i całe ciało starzeją się, przez co tracą swoją jędrność oraz są otoczone zmarszczkami. By tego uniknąć specjaliści medycyny estetycznej polecają Pacjentom wstrzykiwanie naturalnej substancji w wargi, która je skutecznie powiększa. Wypełniacz to bezpieczna substancja, która jest wykorzystywana nie tylko do powiększania ust, lecz także do modelowania owalu twarzy.

Wypełnianie ust – zalety zabiegu

Powiększanie ust wypełniaczem to nowoczesny zabieg, który bezboleśnie i w ciągu kilkunastu minut zmienia kształt warg. Jego największą zaletą jest szybkość uzyskania oczekiwanych efektów, od razu po zabiegu usta są wyraźnie większe. Co więcej, usta nie wymagają okresu rekonwalescencji, Pacjenci od razu po zabiegu mogą wrócić do swoich codziennych zajęć. Efekty wypełnienie utrzymują się aż do roku. Jeśli Pacjenci zauważą, że ich usta tracą jędrny wygląd, mogą powtórzyć zabieg.

Wypełnianie ust – przeciwwskazania

Zabieg powiększający usta posiada pewne przeciwwskazania, które niektórym osobom uniemożliwiają kwalifikację do niego. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią muszą wstrzymać się z decyzją o zabiegu. Również osoby, które cierpią na epilepsję, nowotwory, alergie skórne, infekcje skórne lub są nadwrażliwe na substancje zawarte w wypełniaczu oraz środku znieczulającym, nie mogą zostać dopuszczone do zabiegu.

Polecane zabiegi wypełnienia ust:

Neauvia Organic

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki