AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Wypełnienie piersi

Zabiegi wypełnienia piersi stanowią bezpieczniejszą alternatywę dla popularnego powiększania biust za pomocą implantów. Zwykle efekty takich procedur nie są równie spektakularne, jednak dzięki nim można osiągnąć znacznie bardziej naturalne rezultaty.

Wypełnienie piersi – wskazania

Pacjentkom zazwyczaj zaleca się zabiegi wypełniania piersi w przypadku chęci wyrównania asymetrii, powiększenia piersi, ujędrniania i podniesienia biustu lub też w celu rekonstrukcji piersi.

Wypełnienie piersi – rodzaje

Zwykle stosuje się dwie podstawowe metody wypełnienia piersi, w tym: Wypełnianie kwasem hialuronowym – roztwór na jego bazie wprowadza się w tkankę za pomocą cienkich kaniul. Następnie lekarz manualnie modeluje biust. Metoda ta jest mało inwazyjna i pozwala powiększyć piersi o jeden rozmiar. Czasem jednak potrafi zaburzyć obraz USG czy mammografii, dlatego nie poleca się go w przypadku zabiegów służących rekonstrukcji. Lipotransfer – nazywany też lipofillingiem czy przeszczepem tłuszczu. Pozyskaną od pacjentki metodą liposukcji tkankę wszczepia się na obszarze biustu. Ogromną zaletą tego zabiegu jest w pełni biokompatybilny, naturalny wypełniacz, który zmniejsza ryzyko odrzucenia wszczepu czy reakcji alergicznej właściwie do zera.

Wypełnienie piersi – efekty

W efekcie zabiegu wypełnienia piersi zwykle możemy powiększyć je o 1-2 rozmiary, nadać im nowy kształt, ujędrnić je i zlikwidować asymetrię. Należy jednak pamiętać, że rezultaty nie będą tak wyraźne, jak w przypadku tradycyjnej procedury powiększania biustu za pomocą implantów.

Polecane zabiegi wypełniania piersi:

Lipotransfer

Powiększenie piersi implantami

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki