NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Zabieg lunchowy

Zabieg lunchowy to forma zabiegów medycyny estetycznej lub kosmetycznych. Jego wykonanie jest niezwykle szybkie, a tuż po przeprowadzeniu procedury pacjent może natychmiast wrócić do codziennych czynności. Warto też odróżnić zabieg lunchowy od bankietowego – w pierwszym przypadku chodzi o szybkość wykonania, w drugim – o szybkość pojawiania się efektów.

Zabieg lunchowy – dla kogo

Zabieg lunchowy to procedura przeznaczona przede wszystkim dla osób cierpiących na wieczny brak czasu – czasem może trwać zaledwie kilka minut. To również dobry sposób na poprawę nastroju – wiele osób traktuje je jak wizytę u fryzjera, czy zabiegi pielęgnacyjne u kosmetyczki. Niewątpliwą zaletą jest także ich bezinwazyjność – to ogromny plus dla osób, które obawiają się bardziej inwazyjnych procedur, a także tych, które nie mogą pozwolić sobie na dłuższą rekonwalescencję.

Zabieg lunchowy – rodzaje

Zabiegi lunchowe to przede wszystkim zabiegi na twarz, choć w niektórych przypadkach zdarzają się też procedury na inne części ciała. Najczęściej są to: Zabiegi z użyciem światła – w tym popularne fotoodmładzanie Zabiegi laserowe – zarówno odmładzanie, jak i epilacja czy zabiegi na paznokcie Delikatne peelingi – np. wodna mikrodermabrazja, która dodatkowo odżywia tkankę Masaże próżniowe – zależnie od części ciała ich czas może być jednak różny Zabiegi z użyciem fal radiowych (tzw. radiofrekwencji) Mezoterapia bezigłowa – pod warunkiem, że wykonujemy ją na niewielkiej powierzchni, np. twarzy. Zabiegiem lunchowym czasem nazywa się również propozycje zabiegów fryzjerskich lub zwykłych kosmetycznych maseczek, jednak do klasycznych procedur tego typu należą przede wszystkim zabiegi medycyny estetycznej.

Polecane zabiegi lunchowe:

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial Endermolift Terapia światłem LED Endermologia LPG Alliance Odmładzanie laserowe Clear Lift Leczenie grzybicy paznokci dłoni i stóp – laser Lunula Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki