AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Grzybica paznokci

Grzybica paznokci zarówno dłoni jak i stóp stała się w ostatnich latach bardzo popularnym schorzeniem. Nie jest wynikiem (jak zwykło się potocznie uważać) jedynie braku higieny. We współczesnym świecie, gdzie współdzielenie przestrzeni publicznych jest normą, grzybica paznokci rozprzestrzenia się bardzo szybko i w rozmaitych okolicznościach.

Wspólne korzystanie z basenów, saun, hotelowych łazienek sprzyja powstawaniu grzybicy paznokci. Jednak nie tylko. Grzybica paznokci dotyka coraz częściej osoby, które aktywnie uprawiają sport, szczególnie ten, który szczególnie mocno forsuje stopy.

Osłabione, przeciążone paznokcie stóp bardzo łatwo poddają się chorobom, w tym również grzybicy. Inną grupą szczególnie narażoną na grzybicę paznokci są Pacjenci, którzy często korzystają z długoterminowych zabiegów manicure – żele nakładane na wiele tygodni, odcinają płytce paznokcia dostęp do powietrza co sprzyja rozwojowi grzybicy. W naszej klinice leczymy grzybicę paznokci najnowocześniejszymi zabiegami laserowymi.

Poznaj naszą ofertę zabiegów leczenia grzybicy paznokci stóp i dłoni.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki