AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł
Opublikowano

Już wkrótce Black Friday!

Black Friday w Klinice Miracki to zawsze wielki festiwal rabatów. Wiele osób wyczekuje go z niecierpliwością i docieka, kiedy rozpoczną się największe promocje w roku. Już niebawem dowiecie się, co dla Was przygotowaliśmy!

Co to jest Black Friday?

Black Friday to święto wyprzedaży i zakupów, które przybyło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Związane jest z amerykańskim kalendarzem i tradycją Dnia Dziękczynienia. W piątek po święcie Dziękczynienia Amerykanie często biorą urlop, aby cieszyć się długim weekendem. Czas ten wiele osób poświęca zakupom, co rozpoczyna sezon bożonarodzeniowego polowania na prezenty. Na początku lat 2000 Black Friday zaczął zyskiwać popularność w krajach anglojęzycznych, by w 2015 roku trafić również do Polski. Tradycją już stały się rabaty, promocje i szaleństwo zakupów. 

Black Friday 2020 – kiedy wypada?

Black Friday tradycyjnie wypada w ostatni piątek listopada, w tym roku jest to 27.11. Jednak, kiedy rozpoczyna się w Klinice Miracki? Dowiecie się wkrótce! Możecie być jednak pewni, że w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe okazje i niespodzianki, których nie było nigdy wcześniej…

Już niebawem poznacie promocje Black Friday 2020 – najniższe ceny w roku zarówno zabiegów doskonale znanych naszym Pacjentom, jak i nowym terapiom, które miały swoje premiery w naszej klinice w ostatnim czasie.

Śledźcie naszą stronę i social media, aby dowiedzieć się więcej!

 

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki