Skip to main content

Konsultacja diabetologiczna

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Pacjentów wprowadziliśmy do naszej oferty konsultację diabetologiczną. Jest to odpowiedź na liczne głosy Pacjentów borykających się z cukrzycą czy insulinoopornością.

Podczas konsultacji diabetologicznej lekarz przeprowadza z Pacjentem dokładny wywiad pozwalający poznać jego tryb życia, nawyki oraz oczekiwania. Wiedza ta umożliwia ułożenie planu terapeutycznego idealnie dostosowanego do stanu zdrowia Pacjenta. Leczenie nie może odbyć się bez systematycznej samokontroli poziomu cukru, insulinoterapii, farmakoterapii oraz wprowadzeniu zasad prawidłowego odżywiania i aktywności ruchowej.  Do terapii mogą wówczas zostać włączone odpowiedne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii czy chirurgii.

Wierzymy, że piękno nie może istnieć bez zdrowia. Aby osiągnąć upragniony efekt należy zadbać o potrzeby Pacjenta wielopłaszczyznowo, ze szczególną dbałością o jego samopoczucie.

Podczas konsultacji zachęcamy do skorzystania z  badania TANITA – analizy składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) i prądu o różnych częstotliwościach, które są zmieniane w trakcie pomiaru, co umożliwia dokładniejsze wyniki oraz zwiększenie powtarzalności otrzymanych rezultatów. Analizator i waga TANITA pozwala uzyskać  bardzo dokładne pomiary całego ciała i jego segmentów uwzględniając m.in. ich wagę, zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i wody.

Zapraszamy na konsultację do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Gładka skóra bez cellulitu, smukła sylwetka. 

Kup 10 zabiegów Endermologii LPG Alliance i wybierz dowolne zabiegi w technologii High-Tech w cenie niższej lub jak w pakiecie! Oferta do 24.09.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Mezoterapia – skóra wokół oczu ceny już od 330 zł. Oferta ważna do 24.09.2023, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

Konsultacja diabetologiczna Cennik

Dietetyka – konsultacja diabetologiczna
Konsultacja Cena
Konsultacja diabetologiczna 200 zł
Konsultacja diabetologiczna – kontynuacja leczenia 200 zł
TANITA analiza składu masy ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (BIA) 120 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl